کد خبر : 29360

سرمربی بلژیکی تیم ملی در تازه‌ترین فهرست خود سهمیه استقلال را از چهار نفر به دو نفر کاهش داد تا کاپیتان‌های اول و دوم این تیم اردو را از دست بدهند.

به گزارش ورزش سه، باقی ماندن علی کریمی و سیاوش یزدانی در فهرست تیم ملی و خط خوردن وریا غفوری و سیدحسین حسینی یکی از اتفاقات غیرمنتظره اردوی جدید تیم ملی برای بازی با کامبوج و بحرین در ادامه مقدماتی جام جهانی 2022 بود.

مارک ویلموتس در حالی ترجیح داد در دو بازی پیش رو حسابی روی سیدحسین حسینی گلر استقلال و وریا غفوری مدافع راست این تیم باز نکند که هر دو بازیکن در طول چند بازی گذشته فراز و نشیب‌های زیادی داشتند، به خصوص وریا که بنا به اعتقاد اغلب کارشناسان و اهالی فن از روزهای اوج خود فاصله گرفته است.

حسینی هم با توجه به رقبای جدی در درون دروازه تنها به خاطر درخشش آنها از جمله پیام نیازمند از فهرست جدید تیم ملی دور ماند بلکه به این شکل با تلنگری جدی برای بالا بردن روحیه و آمادگی خود در ادامه فصل روبرو شود. غیبت کاپیتان‌های اول و دوم استقلال در فهرست جدید تیم ملی شاید برای این دو بازیکن خوشایند نباشد اما برای استراماچونی می‌تواند خبر خوبی باشد تا در تعطیلات با تیم کامل‌تری برای ادامه فصل آماده شود.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها