کد خبر : 29299

در روزهایی که خط دفاعی استقلال از سازماندهی کافی برخوردار نیست، جای خالی پژمان منتظری بیش از همیشه احساس می شود.

به گزارش پارس فوتبال ، پژمان منتظری همواره چهره محبوبی بین استقلالی ها بوده، چه بخاطر بی حاشیه بودنش و چه بخاطر عملکرد تقریبا همیشه خوبش. با این حال، این بازیکن با تجربه به شکلی عجیب در پنجره نقل و انتقالاتی پیش از شروع فصل، از تیم کنار گذاشته شد تا شاکله خط دفاعی استقلال به کلی دچار تغییر شود. تغییراتی که هزینه اش را آبی پوشان در هفته های ابتدایی لیگ به شکل سنگینی پرداخت کرده اند.

استقلال در سه بازی خود در ۵ هفته، بعد از دقیقه ۹۳ گل خورده و ۵ امتیاز به این شکل از دست داده است. این مسئله شاید بیش از هر چیز دیگر، ناشی از بی تجربگی خط دفاعی و نداشتن یک رهبر در قلب خط دفاع استقلال باشد. در چنین وضعیتی است که جای خالی پژمان در تیم استراماچونی احساس می شود.

بدون شک حضور منتظری نه تنها می توانست عنصر تجربه، اعتماد به نفس و جنگندگی را به خط دفاعی تیم بیافزاید تا آبی پوشان بعد از زدن گل در دقایق واپسین بازی ها دست و پایشان نلرزد، بلکه فراتر از آن می توانست به اتحاد، جلوگیری از حاشیه و در نهایت بهتر شدن استقلال در دیگر خطوط هم کمک کند. با این حال، در شلوغی تابستان هیچگاه درست معلوم نشد که چرا مدیران باشگاه استقلال قید تمدید با منتظری را زدند و پژمان منتظری مدافع کهنه کار و محبوب آبی ها و یکی از بهترین و باثبات ترین مدافعان فوتبال ایران را با دلخوری از تیم کنار گذاشتند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها