کد خبر : 29297

حسن زمانی عضو پیشین هیات مدیره استقلال گفت: برای لجبازی با فتح‌الله زاده از مدیریت باشگاه حمایت می‌کنند.

به گزارش خبر ورزشی ، حسن زمانی عضو پیشین هیات مدیره استقلال ،از وضعیت استقلال ابراز نگرانی کرد و بیش از هر چیز نسبت به تصمیمات وزارت ورزش در ارتباط با کادر مدیریتی باشگاه استقلال انتقاد می‌کند.

آقای زمانی! همچنان نمی‌خواهید درباره استقلال حرف بزنید؟

حسن زمانی:

گفته بودم مادامی که این وزیر در وزارت ورزش کار می‌کند درباره فوتبال و استقلال حرفی نمی‌زنم.

اما مردم از شما و مدیران اسبق توقع دارند در ارتباط با نحوه اداره شدن باشگاه‌شان حرف بزنید؟

حسن زمانی:

اگر متن استعفای سال گذشته مرا بار دیگر مرور کنید می‌بینید تک‌تک این موارد را به اطلاع اعضای محترم مجمع رسانده و همه این وقایع تلخ را پیش‌بینی کرده بودم. حالا در آینده نزدیک می‌بینید که وضعیت باز هم به همین سمت و سو خواهد رفت.

تصاویر هواداران استقلال پس از شهرآورد را دیدید؟

حسن زمانی:

باعث تأسف است که به این راحتی اشک هواداران را درمی‌آورند و بعد هم با لبخند در محل تمرین حاضر می‌شوند! قطعاً عوامل این قضایا هرگز نباید خودشان را ببخشند.

این اوضاع از چه عاملی نشأت می‌گیرد؟

حسن زمانی:

از ضعف مدیریت در باشگاه. اگر امروز جلوی این اتفاقات را نگیرند فردا دیر است و باز هم شاهد تکرار این دل‌شکستن‌ها و اشک ریختن‌ها خواهیم بود. این مدیریت بیشترین لطمه را به باشگاه استقلال زده است.

چاره چیست؟

حسن زمانی:

باید دست از لجبازی بردارند و علی فتح‌ا… زاده را به باشگاه برگردانند. کاملاً مشخص است که به خاطر لجبازی با فتح‌الله زاده حاضرند دل میلیون‌ها استقلالی را بشکنند. اگر واقعاً می‌خواستند کمک کنند، در این مدت که بار‌ها مدیران قبلی توصیه کرده بودند این مدیر موفق قدیمی استقلال را برگردانید، حتماً این کار را می‌کردند ولی مشخص است که اصرار بر اشتباه برایشان بیش از هر موضوعی حتی طرفداران تیم اهمیت دارد.

حرف آخر؟

زمانی:

فقط امیدوارم هرچه زودتر این وزیر از کار برکنار شود تا ورزش مملکت نفس بکشد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها