کد خبر : 29234

شاگردان کالدرون در چارچوب هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر باید با شهر خودرو دیدار کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، تیم فوتبال پرسپولیس تهران فردا (جمعه ۱۲ مهر) به مصاف شهر خودرو خراسان می‌رود؛ و سرخپوشان که پس از گذشت ۵ هفته از رقابت‌های لیگ برتر با کسب ۹ امتیاز در رده چهارم قرار دارند، درصددد کسب پیروزی هستند و شهر خودرو نیز با ۱۰ امتیاز سوم هستند. همچنین این بازی تقابل دوباره گل محمدی با پرسپولیسی‌ها است که از جذابیت‌های این بازی محسوب می‌شود.

سرخپوشان برای این بازی کمال کامیابی نیا را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارند البته ۲ بازیکن محروم به نام شجاع خلیل زاده و فرشاد احمدزاده دارند که بنا بر آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نمی‌توانند تیم شان را مقابل شهر خودرو همراهی کنند. این ۲ بازیکن بنا بر اتفاقاتی که در دربی۹۰ رخ داد، نمی‌توانند مقابل شاگردان گل محمدی بازی کنند.

بر همین اساس ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل شهر خودرو به شرح زیر است.

علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی‌زادگان، محمد نادری، محمد انصاری، مهدی شیری، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، وحید امیری، سیامک نعمتی، علی علیپور و جونیور براندائو

لازم به ذکر است، سید جلال حسینی، علیرضا بیرانوند، سیامک نعمتی و شجاع خلیل زاده، محمد حسین کنعانی زادگان، وحید امیری، بشار رسن سیامک نعمتی و فرشاد احمدزاده بازیکنانی در پرسپولیس محسوب می‌شوند که کارت زرد دارند و احتمال دارد با دریافت کارت، بازی‌های بعدی تیم سرخپوش را از دست دهند.

این بازی از ساعت ۱۵:۳۰ روز جمعه در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار خواهد شد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها