کد خبر : 29233

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران می‌تواند تیمش را در دیدار برابر تیم پیکان تهران همراهی کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، در چارچوب هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ، تیم‌های شهرخودرو و پرسپولیس در ورزشگاه امام رضا (ع) به مصاف هم می‌روند و درحالیکه اعلام شده بود، سید جلال حسینی با رفع مصدومیت مقابل شاگردان گل محمدی بازی می‌کند، اما او غایب است و به همین دلیل کالدرون آرژانتینی به دنبال زوج محمد حسین کنعانی زادگان است.

کالدرون تصمیم داشت تا در این مسابقه هم مانند دیدار‌های گذشته از زوج شجاع خلیل زاده و محمدحسین کنعانی زادگان استفاده کند، اما به دلیل محرومیت خلیل زاده، او محروم است و باید دید از بین محمد نادری، محمد انصاری یا محسن ربیع خواه، چه بازیکنی در پست دفاع وسط قرار می‌گیرد.

البته خبر خوش برای سرخ‌ها این است که مصدومیت سید جلال حسینی، کاپیتان نخست این تیم برطرف شده و او می‌تواند با صلاحدید کادرفنی در جام حذفی یا مقابل پیکان در چارچوب هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر بازی کند.

حسینی که مدافع با تجربه‌ای محسوب می‌شود و سابقه بازی در تیم‌های زیادی را دارد، در دیدار با صنعت نفت آبادان هم نیمکت نشین بود، اما به دلیل مصدومیت تقابل با استقلال تهران ، سپاهان اصفهان، ماشین سازی تبریز و شهر خودرو را از دست داد، اما با رفع مصدومیت به دیدار برابر پیکان می‌رسد.

البته پرسپولیسی‌ها برای این بازی کمال کامیابی نیا را به دلیل مصدومیت و فرشاد احمدزاده و شجاع خلیل زاده را به دلیل محرومیت در اختیار ندارند.

دیدار تیم‌های شهر خودرو و پرسپولیس جمعه ۱۲ مهر ماه در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار می‌شود.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها