کد خبر : 29225

سیروس دین‌محمدی، پیشکسوت تیم استقلال اعتقاد دارد که امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال مشاوران خوبی ندارد.

سیروس دین‌محمدی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره برتری 3 بر یک استقلال مقابل گل ریحان البرز در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی، اظهار داشت: امیدوارم با این برد، کمی از استرس بازیکنان برداشته شود تا در دیدارهای بعدی خود بتوانند راحت‌تر بازی کرده و بتوانند به پیروزی‌ برسند. درست است که گل ریحان تیم لیگ برتری نبود، اما برخی مواقع این پیروزهای می‌تواند کمک خوبی برای تیم باشد.

وی در مورد انتقادهایی که از استقلال کرده بود، گفت: هر کسی نظر خودش را دارد. وقتی تیم چهاردهم جدول است، باید به به و چه چه کنیم؟ اگر استقلال صدر جدول بود، می‌گفتیم عجب تیمی داریم یا عجب مربی داریم. وقتی استقلال به رده پانزدهم رفت، چطور باید تعریف می‌کردیم؟

پیشکسوت تیم استقلال خاطرنشان کرد: برخی‌ها گفتند باید در این شرایط حمایت می‌کردیم، اما ما تا پنج هفته حمایت کردیم و پشت تیم بودیم، اما بیشتر از آن حمایت می‌کردیم، مردم شک می‌کردند. مگر می‌شود استقلال در پنج هفته به بردی دست پیدا نکند؟ وقتی مردم ما را در کوچه می‌دیدند، می‌گفتند این چه تیمی است. اگر آن موقع به به و چه چه می‌کردم، به من نمی‌خندیدند؟

دین‌محمدی در خصوص شعارهای هواداران استقلال علیه امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه گفت: مدیریت تلاش خود را می‌کند، اما فتحی مشاوران خوبی ندارد و نمی‌توانند به او کمک کنند. من از بُعد فنی صحبت می‌کنم، مردم انتظارشان از استقلال بالاست و فتحی باید کسانی را کنار خود بگذارد که به او کمک کنند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها