کد خبر : 29201

در آستانه بازی حساس شهرخودرو و پرسپولیس، سیدجلال دوباره به ترکیب اصلی سرخپوشان بازگشته است.

به گزارش خبرورزشی، بعد از دو بازی با پارس جنوبی جم و تراکتور در تبریز، سیدجلال حسینی برای اولین بار در دیدار با صنعت نفت آبادان روی نیمکت نشست.

سیدجلال حسینی بعد از  دیدار با صنعت نفت آبادان در مواجهه با خبرنگاران در میکسدزون اعلام کرده اصلاً مصدوم نبوده و با تشخیص و صلاحدید گابریل کالدرون نیمکت‌نشین شده است. با این وجود کاپیتان اول پرسپولیس در تمرین ریکاوری پس از این بازی همراه با کادرپزشکی کار کرد. قبل از بازی با استقلال و در تمرینات پرسپولیس مشخص شد سیدجلال با مصدومیتی از ناحیه شکم مواجه شده و به همین خاطر نتوانست همراه سایرین تمرین کند.

پس از این موضوع پزشکان پرسپولیس معاینات بیشتر را روی او انجام دادند تا وضعیتش برای همراهی تیم در شهرآورد مشخص شود. در ادامه خبر رسید این بازیکن به دلیل مصدومیت نمی‌تواند تیمش را در دیدار برابر استقلال همراهی کند و به این ترتیب غایب بزرگ شهرآورد خواهد بود. در غیاب او شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان در پست دفاع وسط بازی کردند. زوجی که در دیدار با سپاهان اصفهان نیز در ترکیب اصلی قرار گرفتند در حالی که عنوان شد حسینی مصدوم است!

در بازی پرسپولیس در مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام‌حذفی نیز اعلام شد سیدجلال مصدوم است و کالدرون دوباره از زوج شجاع خلیل زاده و کنعانی‌زادگان استفاده کرد. این در حالی است که شجاع با حکم کمیته انضباطی و به دلیل اتفاقات شهرآورد دو جلسه از همراهی پرسپولیس محروم شده است.

حالا شنیده می‌شود پس از پیروزی پرسپولیس در جام‌حذفی برابر ماشین‌سازی ناگهان مصدومیت سیدجلال مرتفع شده و کاپیتان اول پرسپولیس در تمرین روز گذشته بدون هیچ مشکلی پا به توپ شد و کار کرد. در آستانه بازی حساس شهرخودرو و پرسپولیس خبردار شدیم سیدجلال دوباره به ترکیب اصلی سرخپوشان بازگشته و کنار کنعانی‌زادگان قرار خواهد گرفت. باید منتظر ماند و دید بهترین مدافع لیگ هجدهم می‌تواند در مشهد به تیمش کمک کند که بدون گل خوردن و با کلین‌شیت از بازی با شهرخودرو برگردد؟

ارسال نظر

دیگر رسانه ها