کد خبر : 29189

هافبک پرسپولیس این هفته تقابل ویژه‌ای برابر دروازه بان باتجربه شهرخودرو خواهد داشت.

به گزارش ورزش سه، احمد نوراللهی که طی دیدارهای اخیر فرصت بستن بازوبند کاپیتانی را به دست آورده، در جدال مقابل ماشین سازی در جام حذفی از روی نیمکت کار را دنبال کرد.

اعتماد ویژه کالدرون باعث شد تا سرمربی آرژانتینی تصمیم بگیرد در دیدار جام حذفی با استراحت دادن به هافبک تیمش، او را آماده جدال حساس این هفته برابر شهر خودرو کند.

نوراللهی در شرایطی برابر شهرخودرو قرار خواهد گرفت که خاطره شیرینی از تقابل با این تیم در مشهد دارد؛ او یکی از حساس‌ترین پاس‌ گل‌های تیمش را در این تقابل به وحید امیری داده بود و تیمش را به پیروزی در مشهد رساند.

از دیگر نکات جالب توجه این بازی برای نوراللهی تقابل او با مهدی رحمتی خواهد بود؛ دروازه بان سابق استقلال که بعد از سال‌های حضور در جمع آبی‌پوشان این فصل راهی مشهد شده و درون دروازه این تیم قرار گرفته است. آخرین تقابل دو این بازیکن با گل دیدنی و حساس نوراللهی به سود پرسپولیس خاتمه یافت و گلر آبی‌ها با شکست دربی را به پایان رساند. نوراللهی در تقابل با مهدی رحمتی یک بار دیگر نیز در دربی با ضربه ناگهانی خود باعث اشتباه این دروازه بان و گل مهدی طارمی شده بود و بازیکن دردسازی برای شماره یک حریف است.

nF75zXy96Xo3

نوراللهی اکنون بعد از استراحت برای جدال مقابل ماشین سازی، امید دارد تا بعد از شکست برابر سپاهان، تیمش را به پیروزی در این جدال برساند و آنها موفق شوند با سه امتیاز شیرین مشهد را ترک کرده و برای حضور در اردوی تیم ملی مهیا شوند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها