کد خبر : 29187

سروش رفیعی خیلی زود به پرسپولیس رسید و اکنون برابر تیم سابق خود انگیزه زیادی برای انتقام از اتفاقاتی دارد که باعث جدایی‌اش از این تیم شد.

به گزارش ورزش سه، سروش رفیعی که پیش از این بعد از نیم فصل حضور در جمع پرسپولیسی‌ها و گلزنی در دربی تصمیم به جدایی و حضور در فوتبال خارج از ایران برای دستیابی به منافع مالی خود داشت، اینبار جدایی ناگواری را تجربه کرد. او که با صحبت‌های صادقانه خود با هواداران پرسپولیس پیش از این باعث شده بود تا آنها روی خوشی به این جدایی نشان دهند و در بازگشتش استقبال جالب توجهی داشته باشند، با توجه به درخواست کالدرون اینبار مجبور به جدایی شد.

رفیعی که در شرایط محرومیت نقل و انتقالاتی به این تیم بازگشت و بعد از عقد قرارداد راهی فولاد شده بود تا در نیم فصل به تیم بازگردد، در نیم فصلی که در لیگ هجدهم پشت سر گذاشت توانست بار دیگر محبوبیت بالایی بین هواداران کسب کند. با حضور کالدرون و جدایی برانکو ایوانکوویچ هم کمتر کسی تصور اینکه سروش رفیعی پیراهن شماره هفت را از تن خارج کند، داشت.

جدایی ناگهانی از اردوی ترکیه

با حضور کالدرون و اعزام تیم به اردوی آماده سازی ترکیه هم کمتر کسی انتظار این را داشت که نام سروش رفیعی در لیست خروجی قرار داشته باشد. با این حال در فاصله چهار روز مانده به پایان اردوی ترکیه، سروش رفیعی و شایان مصلح مجبور به جدایی از این تیم شدند. رفیعی که انتظار چنین جدایی را نداشت در بازگشت با باشگاه دچار چالش شد. او کاملا مدعی این قضیه بود که نامش به شکل فنی از لیست خارج نشده و دسیسه‌ای در کار بوده تا او مجبور به پس دادن پیراهن شماره هفت شود. ماجرای درگیری لفظی با مدیرعامل وقت باشگاه در زمان دریافت رضایتنامه و مصاحبه‌های کنایه آمیز او در نهایت باعث شد تا بعد از دریافت رضایتنامه راهی شهرخودرو شود و با این تیم به توافق دست یابد.

مصدومیت بدهنگام و بازگشت به موقع

رفیعی بعد از نیمکت نشینی در هفته اول در ترکیب تیم یحیی گل محمدی، برای دیدار دوم مقابل شاهین بوشهر در ترکیب اصلی حضور یافت و نمایش درخشانی از خود تا زمانی که در زمین بود به جا گذاشت اما برخورد شدید و مصدومیت از ناحیه کتف باعث خروجش از زمین شد. او البته خوش شانس بود که بازی‌های لیگ برای مدتی به دلیل اردوی تیم ملی تعطیل شد و فرصت مناسبی برای بازیابی سلامتی‌اش به دست آورد. او اکنون بعد از حضور نصفه و نیمه در دیدارهای اخیر شهرخودرو، کاملا مهیای تصمیم یحیی گل محمدی برای حضور در جدال برابر تیم سابق خود است.

لبه تیغ این بار برای سروش رفیعی

شایان مصلح دیگر بازیکن جدا شده پرسپولیس بود که هفته گذشته با پیراهن سپاهان برابر این تیم قرار گرفت. او با توجه به محرومیت سعید آقایی فرصت نمایش در ترکیب اصلی طلایی پوشان برابر پرسپولیس را نیز به دست آورد و البته روز پرفروغی مقابل تیم سابقش داشت. شایان بعد از پیروزی در این دیدار مدعی شد که ترس ویژه‌ای پیش از این دیدار داشت و نگران بود هر حرکتش باعث شود تا با انتقادی مواجه شود و از آن به عنوان لبه تیغ یاد کرد. سروش رفیعی نیز اکنون در چنین وضعیتی برابر پرسپولیس قرار خواهد گرفت. شماره هفت سابق پرسپولیس که پیش از این با پیراهن فولاد برابر این تیم قرار گرفته بود و عملکرد او مورد انتقاد و کنکاش وسواس گونه هواداران رقیب قرار گرفته بود، این بار اما با انگیزه مضاعفی برابر این تیم قرار خواهد گرفت. او امیدوار است با نمایش درخشان در این بازی به کالدرون اثبات کند که جدایی‌اش از این تیم و قرار گرفتن در لیست مازاد حق او نبوده و اگر این تصمیم غیرفنی بوده، انتقام آن را در این جدال رو در رو خواهد گرفت.

شماره هفت روی ترازو

پرسپولیس در این فصل با جدایی سروش رفیعی اقدام به جذب جونیور براندائو کرد و شماره هفت اسطوره‌ای این باشگاه را در اختیار این مهاجم برزیلی قرار داد. مهاجمی که طی دیدارهای اخیر به شدت مورد انتقاد هواداران و کارشناسان قرار داشته است. اکنون برای کالدرون هیچ چیز ارزشمندتر از این نخواهد بود که درباره تصمیم خود موفق شود بازیکن جدیدش را برابر شماره هفت سابق پیروز ببیند. جدال شماره هفت‌های سابق و کنونی پرسپولیس روی دیگر این بازی خواهد بود و سروش رفیعی به شدت به دنبال این است تا با شناخت ویژه‌ای که از هم‌تیمی‌های سابقش دارد، مشت‌های پیروزی بخش خود را در پایان بازی بالا ببرد. آیا رفیعی ابتدا از سوی یحیی مجوز حضور در این دیدار را به دست خواهد آورد و آیا او در نهایت موفق به این خواهد شد تا جنگ برابر کالدرون را به سود خود خاتمه دهد یا خیر. همه چیز در پیراهن ویژه شماره هفت شهرخودرو و البته جنگ او با بشار رسن و دیگر هافبک‌های پرسپولیس در استادیوم امام رضا مشخص خواهد شد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها