کد خبر : 29169

با وجود اینکه در اسفندماه سال قبل نام محمدرضا ابوالفضلی وارد تیم محمدرضا فغانی شد امروز نام رضا سخندان رسما از میان کمک داوران الیت خارج شد.

به گزارش "ورزش سه"، پس از اعلام لیست داوران و کمک داوران الیت فوتبال ایران به کنفدراسیون فوتبال آسیا، نام رضا سخندان کنار گذاشته شد.

کمک داور 46 ساله فوتبال ایران یکی از بهترین های فوتبال ایران در سال های اخیر به شمار می آید که در کنار علیرضا فغانی در بزرگترین بازی های بین المللی حضور داشته و با قضاوت های مهم و تاثیرگذار خود به نوعی دست راست فغانی محسوب می شد.

از نکات جالب و خواندنی درباره سخندان اینکه وی در 14 دربی به عنوان کمک داور حضور داشته و به نوعی رکورد فوق العاده ای از خود به ثبت رسانده است.

 

 

سخندان که به همراه محمدرضا منصوری و محمدرضا ابوالفضلی مهمترین بازی های بین المللی را در کنار علیرضا فغانی داوری کرده است در جام جهانی 2018 و جام ملت های آسیا 2019 نیز حضور داشت و بازی هایی همچون دیدار رده بندی جام جهانی و یا بازی تیم های آرژانتین و فرانسه را داوری کرده است.

او در 15 دربی تهران در هفت دیدار کنار محسن ترکی، در چهار دیدار در کنار علیرضا فغانی بوده و به همراه محسن قهرمانی، هدایت ممبینی، بیژن حیدری و اشکان خورشیدی نیز یک دربی را تجربه کرده است.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها