کد خبر : 29152

امید عالیشاه در دو بازی اخیر تیم پرسپولیس سکونشین بوده و امیدوار است در بازی با شهر خودرو به فهرست کالدرون بازگردد.

به گزارش ورزش سه، پرسپولیسی ها روز جمعه دیدار حساسی را در مقابل شهرخودرو خواهند داشت. تیم یحیی گل محمدی با 10 امتیاز بالاتر از پرسپولیس قرار دارد و سرخپوشان برای صعود به صدر، نیاز مبرمی به سه امتیاز دیدار با شهرخودرو دارند.

این دو تیم که لباس اولشان سرخ رنگ است، در حالی برابر هم قرار می‌گیرند که از عناصر هجومی پرتعدادی بهره می‌برند اما پرسپولیس با حداقل سه غایب در این دیدار حضور خواهد یافت. فرشاد احمدزاده، شجاع خلیل زاده و کمال کامیابی نیا سه غایب اصلی قرمزها در مشهد خواهند بود و شاید همین موضوع سبب شود تا امید عالیشاه به فهرست بازگردد.

عالیشاه که در بازی های نخستین لیگ نوزدهم فیکس بود، بازی دربی را از روی نیمکت سپری کرد و در دو بازی بعدی به سکو رفت تا از فهرست 18 نفره نیز دور باشد. با این حال کریم باقری دستیار ایرانی کالدرون، روز گذشته ابراز امیدواری کرد که امید عالیشاه به لیست سرخ ها بازگردد. او در این خصوص گفت: نظر آقای کالدرون این بوده که امید در تمرینات طوری ظاهر شده که از نظر ذهنی و بدنی آماده نیست. به همین خاطر به وی فرصتی را داد تا ریکاوری ذهنی و بدنی داشته باشد. انشالله از بازی با شهر خودرو به لیست برمی‌گردد. ما نه تنها به امید بلکه به همه نفرات‌مان احتیاج داریم و امیدوارم امید بعد از ریکاوری خوبی که داشت آماده و سرحال به ترکیب برگردد.

پست تخصصی عالیشاه وینگر - هافبک چپ است. جایی که وحید امیری و مهدی ترابی حضور دارند و همین موضوع کار امید برای بازگشت به ترکیب را سخت و سخت تر می‌کند. خصوصا این که امیری و ترابی در بازی با ماشین سازی درخشش خوبی داشتند و شاید انتخاب نخست کالدرون باشند اما به هر حال عالیشاه نیز به عنوان وینگری تکنیکی، می تواند روند بازی را در نیمه دوم به نفع پرسپولیس تغییر دهد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها