کد خبر : 29071

سرمربیان تیم‌های فوتبال ذوب‎آهن اصفهان و پارس‎جنوبی جم در حاشیه دیدار تیم‌های‌شان در جام حذفی با هم درگیر شدند.

به گزارش میزان ، در اواسط دیدار دو تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان و پارس جنوبی جم، اتفاق عجیبی رخ داد و فراز کمالوند با عصبانیت به سمت علیرضا منصوریان رفت. درگیری این دو، با زورآزمایی و دخالت تیم داوری به پایان رسید، اما این اتفاق در نوع خود عجیب بود.

ماجرا از زمین خوردن بازیکن ذوب‌آهن شروع شد؛ یکی از بازیکنان تیم مهمان به علت مصدومیت روی زمین افتاد و در همین زمان، فراز کمالوند از بازیکنانش خواست توپ را به اوت بفرستند اما در ادامه، یاران ذوب‌آهن به بازی ادامه دادند و فرصت خطرناکی روی دروازه پارس جنوبی ساختند.

منصوریان وقتی صدای اعتراض کمالوند را شنید، به او حق داد. در ادامه، بار دیگر صحنه‌ای شبیه به این ماجرا رقم خورد و منصوریان از بازیکانش خواست به بازی ادامه بدهند.

وقتی توپ از جریان بازی خارج شد، فراز کمالوند با عصبانیت به سمت نیمکت ذوب‌آهن رفت و به او بابت دستوراتش هنگام مصدومیت بازیکنان تذکر داد. منصوریان که توقع این برخورد را نداشت، دستش را روی کمر کمالوند گذاشت و او را به سمت دیگری هل داد.

ماجرای درگیری منصوریان و کمالوند چه بود؟

از آن لحظه به بعد، کمالوند هم از شاگردانش خواست هرگاه بازیکنان ذوب‌آهن روی زمین افتادند، توپ را بیرون نزنند و بدون رعایت فیرپلی (بازی جوانمردانه) به کارشان ادامه دهند.

این ماجرا و کری‌خوانی دو مربی تا پایان بازی ادامه داشت و حتی به کنفرانس خبری کشیده شد تا این دو مربی جوان علیه یکدیگر به صحبت بپردازند.

ماجرای درگیری منصوریان و کمالوند چه بود؟

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها