کد خبر : 27810

بشار رسن که یک روز زودتر از ملی پوشان ایرانی پرسپولیس به تمرین اضافه شده، امیدوار است در سه بازی حساس آینده فیکس باشد.

به گزارش پارس فوتبال ، بشار رسن ستاره عراقی تیم پرسپولیس در بازی با تراکتور یک نیمه فرصت بازی پیدا کرد و اگرچه نتوانست از شکست سرخ ها جلوگیری کند اما نمایش قابل قبولی را از خود نشان داد. این هافبک شماره ۵ با زدن شوت دیدنی از روی ضربه ایستگاهی یکی از موقعیت های خطرناک تیمش را خلق و البته پیام بازگشت خود را نیز مخابره کرد.

رسن در چند ماه اخیر به علت مصدومیت از میادین دور بود و حتی در هفته اول جزو فهرست ۲۳ نفره نیز قرار نگرفت اما حالا شانس زیادی برای بازی در ترکیب اصلی دارد. باتوجه به این که مهدی ترابی، وحید امیری و احمد نوراللهی سه هافبک پرسپولیس در اردوی تیم ملی بودند و دیرتر از رسن به تمرینات اضافه شدند، کالدرون حساب ویژه ای روی بشار باز کرده و امیدوار است او بتواند در مقابل صنعت نفت نقش آفرینی کند.

نکته مهم این است که بازی پس از صنعت نفت دیدار دربی خواهد بود و به همین خاطر بشار فرصت این را دارد که بتواند در مقابل صنعت نفت بدرخشد و به بازی با استقلال نیز برسد. او در دو سال گذشته عملکرد خوبی مقابل آبی پوشان پایتخت داشت اما از گلزنی و گلسازی ناکام بود. اثرگذاری در دربی تهران از اهمیت بالایی برای بازیکنان خارجی برخوردار است و هافبک عراقی نیز تمام تلاش خود را خواهد کرد تا ابتدا در مقابل صنعت نفت و سپس برابر استقلال بدرخشد.

نکته جالب این است که سرخپوشان در ۴ هفته آینده سه بازی با مدعیان خواهند داشت و طبیعتا کالدرون و مدیران پرسپولیس برای چنین رویدادهایی است که بشار و براندائو را جذب کرده اند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها