کد خبر : 27626

پایین بودن دقت بازیکنان استقلال در شوت زنی به خوبی نشان می دهد که تیم استراماچونی هنوز به نظم لازم نرسیده و بازیکنان فشار زیادی را تحمل می کنند.

به گزارش پارس فوتبال ، استقلال در فصل جاری رقابت های لیگ برتر عملکرد خوبی از خود نشان نداده است.آبی پوشان در دو بازی که به میدان رفته اند تنها یک امتیاز کسب کرده اند که این نتیجه کابوس وار برای تیمی است که برای کسب عنوان قهرمانی بسته شده است.

استقلال در هر دو دیدار برابر ماشین سازی و فولاد بازی خوبی را به نمایش گذاشت اما عجله و شاید هم فشار بالا روی بازیکنان باعث شده تا این تیم نتواند در حمله آمار خوبی را به ثبت رساند.

بازیکنان استقلال در این فصل ۲۸ شوت زدند که تنها ۳ شوت در چارچوب بوده و دیاباته با ۶ شوت، بیشترین تعداد شوت را در بین بازیکنان دارد اما تاکنون شوتی در چارچوب نزده است.

استقلال با این آمار نشان می دهد که هنوز به نظم و انسجام لازم نرسیده است و فشار زیاد روی بازیکنان باعث شده تا آنها تمرکز لازم را نداشته باشند.

استقلال در هفته سوم باید به مصاف نفت مسجد سلیمان برود و بعد از آن هم در حساس ترین بازی هفته به مصاف پرسپولیس خواهد رفت.

اگر آبی پوشان در این دو دیدار بتوانند به پیروزی برسند قطعا در مسیر قهرمانی قرار خواهند گرفت و در دیدارهای بعدی با اعتماد به نفس بالا و بدون فشار بازی خواهند کرد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها