کد خبر : 27576

اولین دوره مسابقات فوتبال برای صلح با قهرمانی شرکت پیشکسوتان استقلال همراه شد.

به گزارش پارس فوتبال ، در فینال این رقابت‌ها که میان دو تیم کانون مربیان فوتبال ایران و پیشکسوتان استقلال برگزار شد، ستاره‌های سال‌های قبل آبی پوشان موفق شدند در ضربات پنالتی جام قهرمانی را تصاحب کنند.

تورنمنت فوتبال برای صلح به میزبانی شهر مهاجران استان مرکزی برگزار شد.

در پایان این رویداد، ایوب اصغر خانی به عنوان بهترین بازیکن جام و رضا نعلچگر به عنوان بازیکن اخلاق مسابقات انتخاب شدند.

از نکات قابل توجه در این تورنمنت، عیادت و روحیه بخشی پیشکسوتان ورزشی از بیماران سرطانی بیمارستان خوانساری اراک و همچنین اختصاص درآمد حاصل از اسپانسرینگ مسابقات به کودکان سرطانی استان مرکزی بود.

همچنین باشگاه استقلال تهران پیراهنی با امضای بازیکنان خود را جهت هدیه به کودکان سرطانی شهر اراک ارسال نمود که توسط پیشکسوتان باشگاه در شروع مسابقه فینال این رقابت‌ها به کودکان اهدا شد.

تورنمنت فوتبال برای صلح با حضور کودکان سرطانی در کنار چهره هایی، چون دکتر بیژن ذوالفقارنسب، مهدی حاج محمد، گودرز حبیبی، مصطفی قنبرپور، رضا نعلچگر، نادر فریاد شیران، شاهین بیانی، هاشم حیدری، بهنام ابوالقاسم پور، بهروز پرورش خواه، رضا عزیزی، علی جانملکی و … با اهدای جوایز به کودکان و اهدای مدال به تیم‌های برتر و بازیکنان منتخب به پایان رسید.

در فینال این رقابت‌ها که میان دو تیم کانون مربیان فوتبال ایران و پیشکسوتان استقلال برگزار شد، ستاره‌های سال‌های قبلاستقلال موفق شدند جام قهرمانی را ببرند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها