کد خبر : 27574

با توجه به تسلط آنالیزور سابق پرسپولیس به زبان ایتالیایی، او از باشگاه استقلال پیشنهاد همکاری داشت، اما این پیشنهاد را رد کرد.

به گزارش پارس فوتبال ، بعد از جدایی برانکو از پرسپولیس شاهد خداحافظی فرزاد حبیب‌اللهی از کادر فنی این تیم بودیم. گابریل کالدرون پس از بررسی رزومه کاری آنالیزور برانکو خواهان همکاری با حبیب‌اللهی شد و حتی جلساتی هم با او برگزار کرد، اما این نشست‌ها منجر به همکاری نشد.

فرزاد حبیب‌اللهی که در ایتالیا تحصیل می‌کند اعلام کرد درگیر دروس دانشگاهی است و نمی‌تواند با کادر جدید همکاری کند. در همین گیرودار اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه حبیب‌اللهی در الاهلی عربستان نیز برانکو را همراهی می‌کند در حالی که چنین نشد. در ادامه کالدرون و پرسپولیسی‌ها به ویژه شخص ایرج عرب از آنالیزور برانکو درخواست مجدد برای همکاری داشتند که باز جواب رد شنیدند. هرچند حبیب‌اللهی تمامی اطلاعات لازم از بازیکنان و وضعیت آن‌ها در فصل گذشته را در اختیار کالدرون و خواکین گذاشت، اما از همکاری مستقیم عذرخواهی کرد.

در زمان حضور برانکو، فرزاد حبیب‌اللهی آنالیزور تیم پرسپولیس بود و طبیعتاً نقش او هم در موفقیت‌های تیم پرسپولیس پررنگ بود. اما شاید خبر جالب مربوط به پیشنهاد اخیر باشگاه رقیب به آنالیزور برانکو باشد. شنیدیم با توجه به تسلط فرزاد حبیب‌اللهی به زبان ایتالیایی و تحصیل در این کشور، باشگاه استقلال به آنالیزور برانکو پیشنهاد داده در فصل جاری با استراماچونی همکاری کند. از آنجایی که آنالیزور برانکو در سال‌های گذشته در پرسپولیس کار کرده حاضر نشد به استقلال برود و محترمانه پیشنهاد این تیم را رد کرد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها