کد خبر : 27513

دو بازیکن جدید در آستانه اضافه شدن به استقلال قرار دارند.

به گزارش پارس فوتبال ، استقلال در دو هفته اول فصل نتایج خوبی به دست نیاورده و همین مسئله باعث شده که دوباره بحث خرید بازیکن جدید در این تیم شکل بگیرد. در همین زمینه، روزبه چشمی با سران باشگاه استقلال به توافق رسیده و به زودی دوباره به جمع آبی پوشان اضافه می شود.

این هافبک ملی پوش بعد از پایان فصل با آبی پوشان تمدید نکرده بود. همچنین گفته می شود که باشگاه استقلال به دنبال خرید یک مهاجم خارجی هم هست و در این زمینه مذاکراتی با چند گزینه داشته است.

دو خرید جدید می تواند ترکیب استقلا‌ل را هم دستخوش تحولاتی کند. از یک طرف، روزبه چشمی به توجه به کیفیت فنی و تجربه طولانی حضور در استقلال قطعا برای نیمکت نشینی به این تیم نمی آید و جایی در ترکیب اصلی تیم استراماچونی خواهد داشت. چشمی توانایی بازی در پست دفاع وسط و هافبک دفاعی را دارد. حضور او می تواند از لحاظ تدافعی تیم استقلا‌ل را در وضعیت بهتری قرار دهد.

همچنین با توجه به عملکرد ضعیف مهاجم های استقلال در هفته های ابتدایی لیگ، خرید جدید این تیم در خط حمله هم می تواند راهی به ترکیب اصلی برای خود باز کند. این در حالی است که استراماچونی به دلیل وقفه ناشی از بازی های ملی فرصت خوبی دارد که با برطرف کردن ضعف های فعلی، چه در دفاع و چه در حمله تیم استقلال را در هفته های آتی متحول کند و به ترکیب ایده آل مدنظرش برسد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها