کد خبر : 27470

روز پنج‌شنبه زمانی مهیا شد تا یکی از اعضای سابق کمیته فنی یعنی پرویز مظلومی با فتحی رودررو شود و به انتقاد شدید از او بپردازد.

به گزارش خبرورزشی، در جلسه پیشکسوتان استقلال و وزیر ورزش قرار نبود امیرحسین فتحی مدیرعامل آبی‌ها حضور داشته باشد ولی از آنجا که او رفیق ۳۰ ساله مسعود سلطانی‌فر است، توسط وزیر به جلسه فراخوانده شد تا عملاً همه چیز را به هم بریزد!

پیشکسوتان استقلال با این حال در جلسه نتوانستند سکوت کنند و نسبت به عملکرد فتحی انتقاداتی داشتند. در این بین پرویز مظلومی سرمربی سابق استقلال که در کمیته فنی باشگاه هم مسئولیت داشت و اتفاقاً تا همین چند ماه قبل رفیق گرمابه و گلستان فتحی هم به حساب می‌آمد، به شدت از او انتقاد کرد.

سال گذشته در بحبوحه بحث‌های استقلال و شفر، فتحی در استقلال کمیته فنی چید که مظلومی یکی از اعضا بود. البته رسانه‌ها همان زمان اعتقاد داشتند که کمیته فنی تنها برای این تشکیل شده که فتحی بعضی از پیشکسوتان را همراه خود کند و فضای انتقاد را از آن‌ها بگیرد.

روز پنج‌شنبه زمان مهیا بود تا یکی از اعضای کمیته سابق یعنی پرویز مظلومی با فتحی رودررو شود و به انتقاد شدید از او بپردازد. یک منبع آگاه حاضر در جلسه، با تأیید این موضوع به خبرنگار ما گفت: «پرویزخان ناراحت بود و در جلسه گفت ما در کمیته فنی کشک بودیم و تصمیم را خودتان می‌گرفتید. شما در استقلال همه کار‌ها را خودت می‌کنی آقای فتحی. یک حصار کشیده‌ای و اجازه دخالت هیچکس را نمی‌دهی. هیئت مدیره را هم خودت انتخاب کرده‌ای.»

امیرحسین فتحی با شنیدن این حرف‌ها از زبان پرویز مظلومی دلخور شد ولی جوابی به او نداد. مدیرعامل استقلال که می‌دانست اگر بخواهد جواب دهد آن وقت دیگران هم به حرف می‌آیند و انتقاد می‌کنند با سیاست عمل کرد و ترجیح داد تنها ناراحتی را در چهره‌اش نشان دهد و به سادگی از کنار انتقاد‌های مظلومی بگذرد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها