کد خبر : 27386

گلر کروات تیم فوتبال پرسپولیس به خبرورزشی گفت: من دوست دارم روی توانایی فنی خودم بازی کنم نه با محرومیت و مصدومیت رقیبم!

به گزارش پارس فوتبال ، در حالی با بوژیدار رادوشوویچ تماس تلفنی برقرار کردیم که از تمرین صبحگاهی فارغ شده و مشغول استراحت بود. با این وجود گلر حرفه‌ای و خوش‌اخلاق پرسپولیس در خصوص مسائل مختلف از جمله حواشی اخیر پیرامون علیرضا بیرانوند با ما به گفتگو پرداخت.

چه خبر؟ کرواسی و تعطیلات خوش گذشت؟

بوژیدار رادوشوویچ :

ما بازیکنان حرفه‌ای که تعطیلات نداریم و باید ضمن آنکه حواسمان به خورد و خوراک‌مان باشد، تمرینات اختصاصی را هم نباید فراموش کنیم.

پس در کرواسی بیشتر تمرین کردی؟

بوژیدار رادوشوویچ :

نه، دیدن خانواده و دوستان که خیلی خوب بود. همین ۴ روز هم فرصت خوبی بود که استراحت کرده و خودمان را برای ادامه تمرینات و مسابقات آماده کنیم.

حالا که برگشتی، تمرین بدون ملی‌پوشان چطور است؟

بوژیدار رادوشوویچ :

پرسپولیس همیشه بازیکنان زیادی در تیم ملی دارد و به این شرایط عادت کرده‌ایم. تمرین خیلی خوبی هم انجام دادیم و با بازگشت ملی‌پوشان تکمیل خواهیم شد.

یه غیر از کسانی که از پرسپولیس به تیم ملی دعوت شده‌اند، دیگر کدام بازیکن شایستگی دعوت به تیم ایران را دارد؟

بوژیدار رادوشوویچ :

ما بازیکنان زیادی داریم که می‌توانند به همراه نفرات فعلی به تیم ملی دعوت شوند. شجاع خلیل زاده و سیدجلال حسینی…

سیدجلال که برای همیشه از تیم ملی خداحافظی کرد!‌

بوژیدار رادوشوویچ :

می‌دانم! منظورم این است که ما بازیکنان خوبی داریم. شجاع خلیل زاده هم واقعاً یک مدافع سرزن، گلزن و قلدر است که باید به تیم ملی دعوت می‌شد ولی نظر سرمربی تیم ایران چیز دیگری است. امیدوارم بازی‌های خوب او را مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ایران ببیند.

نظرت درباره ماجرای اخیر علیرضا بیرانوند چیست؟

بوژیدار رادوشوویچ :

من ۴ روز کرواسی بودم و اصلاً نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده، اما علیرضا بیرانوند ۳ سال گذشته بهترین گلر ایران بوده است. نباید این اتفاقات برای او بیفتد و اذیتش کنند.

می‌دانیم رابطه خوبی با علیرضا بیرانوند داری. این حرف را به همین خاطر می‌زنی؟

بوژیدار رادوشوویچ :

علیرضا بیرانوند همبازی و رفیق خوب من است، اما من بی‌دلیل حرف نمی‌زنم. او گلر تیم ملی ایران است و وقتی تماشاگر ایرانی به او فحش می‌دهد ناراحت می‌شوم. آیا این رفتار‌ها با بقیه گلر‌های ملی‌پوش دنیا می‌شود؟ مثلاً در بوندس‌لیگا تماشاگران آلمانی به مانوئل نویر فحش می‌دهند؟ باید به این مسائل توجه کرد. یک فوتبالیست تحت فشار است. تیمش باخته و از اول تا آخر بازی هم تماشاگران علیه او شعار داده‌اند. شما جای او باشید چه می‌کنید؟ من دقیق نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده و فقط شنیده‌ام، اما همه چیز را باید در نظر بگیرند.

ولی اگر بیرانوند محروم شود تو گلراول و فیکس می‌شوی.

بوژیدار رادوشوویچ :

من دوست دارم روی توانایی فنی خودم بازی کنم نه با محرومیت و مصدومیت رقیبم! من و بیرانوند دو رقیب و همبازی هستیم که رقابت ما برای موفقیت پرسپولیس است و نه شخصی. دوست ندارم علیرضا بیرانوند محروم شود و من بازی کنم.

راستی چرا به تراکتور باختید؟

بوژیدار رادوشوویچ :

فوتبال همین است. شما کدام تیم را در دنیا سراغ دارید که نباخته باشد؟ بایرن، رئال، بارسا، پاری‌سن‌ژرمن، یوونتوس و… همه می‌بازند. ما در تبریز باختیم، اما این تازه شروع لیگ است. مطمئن باشید در بازی‌های آینده پرسپولیس بهتر ظاهر شده و جبران خواهیم کرد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها