کد خبر : 27362

آمار منتشر شده از متریکا نشان می‌دهد که بازیکنان استقلال در بازی با فولاد، از سمت چپ ۱۶ برابر بیشتر از سمت راست قصد دریبل بازیکنان حریف را داشتند.

به گزارش خبرورزشی ، دیدار استقلال مقابل فولاد یک نکته ویژه داشت. در این دیدار بازیکنان استقلال به صورت افراطی از سمت چپ حمله می‌کردند. البته قبل از آن در دیدار با ماشین‌سازی هم آبی‌ها تمایل زیادی به حرکت از سمت چپ داشتند.

طبق آمار متریکا، در بازی با فولاد، بازیکنان سمت چپ ترکیب استقلال (زکی‌پور، شجاعیان و قائدی)  ۱۶ مرتبه اقدام به دریبل کردند و بازیکنان سمت راست این تیم (غفوری، باقری و اسماعیلی) روی هم رفته یک دریبل داشتند. مجموعا ۷ دریبل از ۸ دریبل موفق استقلال را بازیکنانی ثبت کردند که در سمت چپ ترکیب این تیم حضور دارند و این نشان از اصرار استقلال به حمله از این سمت دارد.

جالب است در سمت راست دفاع فولاد هم بازیکنی حضور داشت که در پایان مسابقه ستاره بازی بود. گل دقیقه ۹۵ فولاد به استقلال روی دریبل و پاس تماشایی صالح حردانی ۲۱ ساله به ثمر رسید. بازیکنان استقلال در بازی با فولاد، ۸ مرتبه قصد عبور از این بازیکن را داشتند که به جز دو صحنه، در شش تلاش دیگر، این صالح حردانی بود که توپ را از بازیکنان استقلال گرفت. ضمن اینکه دفاع راست فولاد در این مسابقه ۸ عملکرد دفاعی هم ثبت کرد.

 

9BgUM8gHpUQf

 
 
ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها