کد خبر : 27278

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس به خبرورزشی گفت: خیلی حرف‌ها می‌خواستم بزنم که بعضی‌ها از استقلال که هیچ، از ایران بروند.

خبرورزشی/ مهدی یکتا؛ مجتبی محرمی دفاع چپ ملی‌پوش سابق پرسپولیس با انتشار پستی نسبت به اظهارات اخیر امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال اعتراض کرد. در حالی که امیرحسین فتحی در برنامه فوتبال برتر حاضر است و به سؤالات محمدحسین میثاقی پاسخ می‌دهد، مجتبی محرمی کاپیتان سابق پرسپولیس تصویری از وی در صفحه تلویزیون در اینستاگرام خود کار کرده و خطاب به وی نوشته است

: «آقای فتحی شما حرف نزن، شما من را سه سال محروم کردی، هنوز در ورزشگاه بودم زنده!» دیروز صبح بد ندیدیم در همین ارتباط دقایقی با مجتبی محرمی صحبت کنیم. 

چرا دیشب آن پست را علیه مدیر‌عامل استقلال منتشر کردی؟

من علیه رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در سال ۱۳۷۳ منتشر کردم که آن حکم ناعادلانه را علیه من داد و ۳ سال فوتبالم را کشت. 

منظورت همان محرومیت ۳ ساله به خاطر درگیری‌های شهرآورد سال ۷۳ است؟

بله، برای چی؟ قبلاً هم زمان عادل فردوسی‌پور که این آقا را آورده بود زنگ زدم که روی خط بروم و بپرسم چطوری وقتی من هنوز توی استادیوم آزادی بودم آن حکم مسخره را دادی، اما فردوسی‌پور این اجازه را نداد. 

محمدحسین میثاقی چطور؟ با او تماس گرفتی؟

نه! شماره میثاقی را نداشتم. اگر داشتم خیلی حرف‌ها می‌خواستم بزنم که بعضی‌ها از استقلال که هیچ، از ایران بروند. البته بحث من استقلال و پرسپولیس نیست ولی این آقا می‌گوید ۵۰ سال است استقلالی هستم. تو که استقلالی بودی نباید در مقام قضاوت قرار می‌گرفتی تا من و پرسپولیس را نابود کنی. 

به نظر می‌رسد هنوز آن محرومیت ۳ ساله را فراموش نکرده باشی.

مگر می‌شود فراموش کرد؟ ۳ سال از بهترین سال‌های فوتبال من را این آقا نابود کرد. شما قتل هم کرده باشی اول می‌فرستند بازجویی و دادگاه و بعد حکم می‌دهند. ما یک بار دعوایی در جوانی کرده بودیم. بردند دادگاه و قاضی هم دستور داد و گفت که روی هم را ببوسید و تمام! آن وقت آقای فتحی نه ما را به کمیته انضباطی فدراسیون احضار کرد، نه سؤال و جوابی در کار بود و نه بازجویی و فقط حکم محرومیت ۳ ساله من را داد. 

دقیقاً چه جوری فهمیدی ۳ سال محروم شدی؟

یادت باشد من و امیر (قلعه‌نویی) دعوایمان شد. بقیه بازیکنان هم قاطی ماجرا شدند. آن بازی شلوغ شد و تماشاگران وسط زمین ریختند و... همه رفتیم رختکن و ۲ ساعت در ورزشگاه ماندیم. آنجا بودیم که به من گفتند مجتبی ۳ سال محروم شدی!

باور کردی؟

همین‌طور مانده بودم. مگر می‌شود؟ من فکر کنم توی اتاق داوران رفتم و متوجه شدم. الان که حدود ۲۵ سال از آن ماجرا گذشته هنوز هم برای خودم جای سؤال دارد که چطور؟ چرا؟ وجدان آقایان کجا رفته بود؟

از داریوش مصطفوی رئیس وقت فدراسیون فوتبال چیزی نپرسیدی؟

همیشه می‌گوید من آن حکم را ندادم. 

از آن روز دیگر امیرحسین فتحی را ندیدی؟

نه، ولی خیلی دوست دارم فتحی را از نزدیک ببینم. 

بعد از ۲۵ سال جالب است که این حرف‌ها را می‌زنی.

من خیلی حرف‌ها دارم که بزنم و ان‌شا‌الله خواهم زد. آن زمان حقم را خوردند ولی تقاص آن را پس خواهند داد. من متأسف می‌شوم وقتی می‌بینم آقایی که در پرواز هوایی و هواپیما جلیقه نجات می‌دزدید حالا در فوتبال پست و مقام گرفته است!

ارسال نظر

دیگر رسانه ها