کد خبر : 27266

هافبک پرسپولیس در شرایطی بازی با تراکتور را از دست داد که شایعات زیادی متوجه او شد.

به گزارش ورزش سه، فرشاد احمدزاده که در نقل و انتقالات تابستانی به پرسپولیس بازگشت، با توجه به چالشی که با برخی هواداران این تیم داشت، از همان ساعات ابتدایی قراردادش مورد هجمه قرار گرفت.

موضوع مربوط به ترک باشگاه در شرایطی که آنها با محرومیت نقل و انتقالاتی مواجه بودند، از همان لحظه برچسب بازیکن "غیر وفادار" را به این بازیکن و البته سه بازیکن دیگری که در آن مقطع از تیم جدا شده بودند زد. احمدزاده اما با حضور در فوتبال اروپا و تیم اسلاوسک لهستان به دنبال دستیابی به رویای حضور در تیم قدرتمندتری در قاره سبز بود و به همین جهت پیشنهاد مالی پایین این تیم را پذیرفته بود. با این حال شماره 10 سابق پرسپولیس نتوانست آنطور که باید در لهستان بدرخشد و همین مساله باعث شد تا در پایان فصل عزم بازگشت داشته باشد.

پایان اولین بازی پرسپولیس در فصل نوزدهم با شایعات جدی درباره درگیری‌های لفظی بازیکنان نیمکت نشین و اعتراض آنها به این مساله علیه کالدرون همراه شد. گفته می‌شد دو بازیکن سرشناس تیم نسبت به موضوع نیمکت نشینی خود و حضور در دقایق پایانی به سرمربی جدید تیم معترض بودند. این مساله با غیبت احمدزاده طی تمرینات تاکتیکی پیش از جدال با تراکتور داغ‌تر شد و حذف او از لیست تیم برای این بازی حساس، شایعات را جدی‌تر کرد. احمدزاده اما با اعلام بیماری پدرش و همچنین مصدومیت سختی که در دقایق پایانی دیدار با پارس جم دچارش شده بود، هرگونه اتهامی را از خود دور کرد. محسن خلیلی، سرپرست تیم نیز مدعی شد او به دلیل مصدومیت و با اجازه کادرفنی در تمرینات حاضر نیست و از روز چهارشنبه (امروز) با حضور در تمرینات، کار را در کنار دیگر بازیکنان آغاز خواهد کرد.

شایعه بعدی درباره بازیکنی که با شماره 77 به این تیم بازگشت و با جدایی مهدی شریفی به پیراهن موردعلاقه 10 خود در این تیم رسید، مربوط به این است که او تا پایان نیم فصل و برای دوری از حواشی از کادرفنی و باشگاه فرصت دارد تا عملکرد فنی و اخلاقی در چارچوب این باشگاه را به اجرا در بیاورد و در غیر اینصورت پایان کار در پرسپولیس رقم خواهد خورد. هرچند این موضوع نیز در حال حاضر به عنوان یک شایعه جدی مطرح شده است، اما باید طی روزهای آتی و با شروع دوباره لیگ منتظر ماند و دید کالدرون چه تصمیمی در این خصوص اتخاذ خواهد کرد.

خط میانی پرسپولیس اکنون ترافیک چالش برانگیزی را داراست. حضور بازیکنانی همچون کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، محسن ربیع خواه، سعید حسین پور، آدام همتی، سیامک نعمتی، بشار رسن، فرشاد احمدزاده، مهدی ترابی، امید عالیشاه و وحید امیری و فرصتی که تنها نصیب 4 بازیکن از این جمع خواهد شد، مطمئنا کار سختی پیش روی انتخاب برای کالدرون قرار خواهد داد. کیفیت بالا، تمرکز، دوری از حواشی و مطیع بودن و البته شرایط تاکتیکی، مسائلی است که باعث خواهد شد بازیکنان به تناوب شانس حضور در ترکیب را به دست بیاورند. موضوعی که در صورت ایجاد دردسر از سوی هر بازیکنی با تصمیم قاطع باشگاه و کادرفنی همراه خواهد شد. سرمربی آرژانتینی که پیش از این با وجه تمایز قرار دادن کیفیت‌هایی همچون سرعت، کیفیت ارسال و شم گلزنی از این بازیکن به عنوان یکی از نفرات مورد تایید خود یاد کرده بود، مطمئنا در صورتی که این شایعات واقعیت نداشته باشد، بیش از همیشه به او اعتماد خواهد کرد و باید دید با پایان تعطیلات و مصدومیت این بازیکن، او قادر خواهد شانس دوباره حضور در ترکیب را به دست بیاورد یا معمای او با پرسپولیس همچنان ادامه خواهد داشت.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها