کد خبر : 27254

هافبک استقلال شنبه از پایش MRI گرفت و مجدداً پزشک متخصص به او گفته باید مچ پایش را جراحی کند و پزشک دیگری به او پیشنهاد کرده با فیزیوتراپی و تقویت عضلات به میدان برگردد.

به گزارش خبرورزشی، فرشید باقری اواخر فصل قبل مصدوم شد. تشخیص پزشک متخصص لزوم جراحی روی مچ پای هافبک دفاعی استقلال بود، اما پزشک دیگری به باقری گفت می‌تواند بدون جراحی و با فیزیوتراپی و تقویت عضلات پا به میدان برگردد.

در نهایت باقری تصمیم گرفت بدون جراحی بازی کند، چون در صورت جراحی ۴ ماه از میدان دور می‌شد. در اوایل نیمه دوم بازی استقلال و فولاد مچ پای فرشید درد زیادی گرفت و او نتوانست به بازی ادامه دهد و تعویض شد. هافبک استقلال شنبه از پایش MRI گرفت و مجدداً پزشک متخصص به او گفته باید مچ پایش را جراحی کند و پزشک دیگری به او پیشنهاد کرده با فیزیوتراپی و تقویت عضلات به میدان برگردد. 

از قدیم گفته‌اند دندان لق را باید کند! فرشید اگر بخواهد دوباره ۲، ۳ ماه به تقویت عضلات بپردازد و بدون جراحی به میدان برگردد، باید بداند احتمال مصدومیت مجدد برایش باقی می‌ماند چنانچه او ۳ ماه همین کار را کرد و در بازی دوم لیگ بعد از یک نیمه بازی مچ پایش درد گرفت و باعث شد تعویض شود. جراحی مچ پا باعث می‌شود این بازیکن حدود ۴ ماه نتواند بازی کند، ولی دیگر احتمال مصدومیتش از همین ناحیه کاهش خواهد یافت. در این مقطع جراحی باقری دست استراماچونی را خالی می‌کند مگر اینکه باشگاه بتواند روزبه چشمی را برگرداند.

با دوری باقری از میدان، استقلال با زوج علی کریمی و مسعود ریگی به کارش ادامه می‌دهد، اما کریمی در فصل‌های گذشته به دلیل مصدومیت کهنه از ناحیه کمر چند هفته‌ای نتوانست برای استقلال بازی کند که در این صورت شانس رضا آذری جوان برای بازی کردن افزایش خواهد یافت.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها