کد خبر : 27251

داغ شدن شایعات پیرامون تغییر مدیریت در باشگاه استقلال درست همزمان با اوج گیری حواشی آبی‌پوشان حسابی توجهات را معطوف خود کرده است.

به گزارش خبرورزشی، امیرحسین فتحی در شرایطی به عنوان مدیرعامل استقلال روز‌های پرتنشی را تجربه می‌کند که انتقادات از سیستم مدیریتی او چه در میان اهالی فوتبال و چه در میان مربیان و بازیکنان هر روز افزایش پیدا می‌کند. در این بین نارضایتی طرفداران استقلال هم هر روز بیشتر می‌شود تا با همین فشار‌ها پایه‌های صندلی مدیریت او در این باشگاه لرزان‌تر از همیشه باشد.

در این بین، اما شاید جالب باشد بدانید اوج گیری شایعات در قبال تغییرات مدیریتی و برکناری فتحی از سمت مهمی که در اختیار دارد در میان بازیکنان و مربیان استقلال هم بازتاب زیادی دارد تا جایی که شنیده می‌شود صحبت‌های درگوشی هر روز آن‌ها چه قبل و چه بعد از تمرینات به گمانه‌زنی‌ها در قبال ورود مدیرعامل جدید برمی‌گردد.

یکی از بازیکنان استقلال با تأیید این موضوع از آماده شدن تمام بازیکنان برای استقبال از مدیرعامل جدید خبر داد و مدعی شد هیچ کدام از اعضای فعلی تیم رضایت چندانی از مدیریت باشگاه ندارد. این بازیکن با اشاره به برگشت خوردن چک پیش‌پرداخت‌ها که به صورت حواله از یک و نیم ماه قبل به بازیکنان اعطا شده بود، گفت: «تصمیم گرفتیم دیگر اعتراضی نداشته باشیم و منتظر ورود مدیرعامل جدید باشیم، چون از سیستم مدیریتی فعلی آبی گرم نمی‌شود!» 

استراماچونی هم منتظر است

اما دیگر اتفاق جالب اردوی استقلال به موضع سرمربی ایتالیایی در قبال شایعات و گمانه‌زنی‌های چند روز گذشته برمی‌گردد.

بنا به گفته یکی از نزدیکان به استقلال، استراماچونی که به هیچ عنوان دل خوشی از فتحی و همکارانش در رأس کادر مدیریتی ندارد طی روز‌های گذشته از طریق برخی کانال‌های ارتباطی خود در جریان تغییرات احتمالی مدیریت قرار گرفته و سخت منتظر معرفی مدیرعامل جدید استقلال است.

راوی مدعی بود مرد ایتالیایی که به شدت از وضعیت اقامتی و همین‌طور عدم برآورده شدن خواسته‌های فنی خود در تابستان دلخور است تنها با این امید به کار خود ادامه می‌دهد که شوک تغییر مدیریت بتواند مسیر همکاری او با استقلال را هموار و آسان سازد. در این بین گفته می‌شود مرد ایتالیایی در آخرین نشستی که با دستیارانش در حاشیه یکی از تمرینات داشت به آن‌ها صراحتاً بیان کرد که به زودی باید با مدیرعامل جدیدی همکاری داشته باشند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها