کد خبر : 27231

نتایج ضعیف دو هفته اخیر باعث شده که استقلالی ها دوباره به فکر تقویت تیم خود بیافتند.

به گزارش پارس فوتبال، استقلال به دنبال خرید بازیکن جدید است. در همین زمینه شنیده می شود که باشگاه استقلال مذاکراتش با روزبه چشمی را آغاز کرده و این بازیکن احتمالا دوباره با پیراهن استقلال به میدان خواهد رفت.

چشمی که بعد از پایان فصل با سران باشگاه استقلا‌ل به توافق نرسید، در حال حاضر تیم جدید خود را مشخص نکرده و منتظر مشخص شدن نتیجه مذاکراتش با استقلالی ها است. روند مذاکرات البته به شکلی مثبت پیش رفته و احتمالا با قراردادی دو ساله چشمی دوباره به جمع آبی پوشان اضافه می شود. توانایی چشمی در پست دفاع وسط و هافبک تدافعی و همچنین تجربه و آشنایی این بازیکن به جو استقلال باعث شده که استراماچونی هم برای خرید این بازی چراغ سبز بدهد.

ضعف خط دفاعی استقلا‌ل همچنین باعث شده که شایعه بازگشت پژمان منتظری به جمع آبی پوشان مطرح شود. تجربه کاپیتان سابق آبی ها و همچنین توانمندی فنی بالای وی می تواند کمک خوبی برای تیم استراماچونی باشد. با این وجود، تاکنون استقلال مذاکراتی با منتظری نداشته و این مدافع کهنه کار که پیش از این به دلیل اختلاف با مدیران باشگاه، از استقلال خداحافظی کرده بود بعید به نظر می رسد که دوباره آبی پوش شود. همچنین علی رغم تمایل امید ابراهیمی به حضور در استقلال اما تراکم بازیکن در خط میانی باعث شده که استقلالی ها قید بازگرداندن این ستاره را بزنند.

در همین حال، استراماچونی همچنان بر خرید یک هافبک مهاجم خارجی اصرار دارد و مدیران باشگاه استقلا‌ل همچنان درصدد هستند که یک گزینه مناسب و نزدیک به تفکرات سرمربی ایتالیایی استقلا‌ل را جذب کنند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها