کد خبر : 27230

این روزها استقلال جدی تر از قبل به دنبال بازگرداندن مدافع - هافبک جدا شده خود است. با این حال به نظر می رسد این کار چندان هم ساده نباشد.

در شرایطی که روز گذشته برخی منابع خبری نزدیک به باشگاه تراکتور مدعی شده بودند که روزبه چشمی با این تیم به توافق رسمی دست یافته و طبق اسناد موجود در ترانسفر مارکت در لیگ برتر برای تراکتور توپ خواهد زد، از استقلال هم خبر رسید که کار مذاکره با این بازیکن به مراحل نهایی رسیده است. اما اکنون به نظر می رسد بازی وارد فضای جدیدی شده است.

حسین کریمی مدیربرنامۀ چشمی با رد صریح حضور موکلش در تراکتور دربارۀ وضعیت این بازیکن اعلام داشت: روزبه در این مدت از چند تیم از جمله الاهلی قطر، اوئسکا، رئال زاراگوزا و نورنبرگ پیشنهاد داشت، ولی بنا به دلایلی مختلف حضورش در این تیم‌ها منتفی شد. پیشنهاد باشگاه ناتینگهام فارست هم جدی بود، ولی طبق قانون کار در انگلیس، روزبه فقط دو بازی ملی برای گرفتن مجوز کار کم داشت، در غیر این‌صورت با ناتینگهام قرارداد امضا می‌کرد. مذاکرات با اوئسکا هم جدی بود، ولی صدور ویزا ۲۰ روز زمان می‌برد و این موضوع باعث شد حضور روزبه در تیم اوئسکا هم منتفی شود.

 وی در پاسخ به این پرسش که بالاخره چشمی برای فصل آینده چه تصمیمی خواهد گرفت، تصریح کرد: ما قبلاً اعلام کردیم که چشمی در صورت حضور در ایران در چه تیمی بازی خواهد کرد، ولی در حال حاضر بحث یک پیشنهاد از تیمی مطرح در بوندس‌لیگا مطرح است که این پیشنهاد عصر دیروز به دست‌مان رسید. ما تمامی شرایط را بررسی خواهیم کرد و ظرف ۴۸ تا ۷۲ ساعت آینده همه چیز مشخص خواهد شد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها