کد خبر : 27221

بیرانوند روز گذشته و در اردوی تیم ملی خیلی روحیه نداشت؛ او شنیده بود که شاید حتی شهرآورد برابر استقلال در هفته چهارم را از دست بدهد!

به گزارش خبرورزشی ، بازی‌های گروه ایران از ۱۴ شهریور استارت می‌خورد و ایران در هفته اول با قرعه استراحت روبه‌رو شده است.

دیروز صبح اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه باشگاه تراکتور به خاطر همین حرکت زشت از بیرانوند گلر پرسپولیس شکایت خواهد کرد. گلر ملی‌پوش کشورمان که بازی هفته اول پرسپولیس در لیگ نوزدهم برابر پارس جنوبی جم را به دلیل محرومیت از دست داده بود حالا با دردسر بزرگی مواجه شده است؛ او محرومیت تعلیقی هم دارد که می‌تواند منجر به محرومیتش شود و بر همین اساس دیروز کلی به‌هم ریخت!

بیرانوند که در اردوی تیم ملی به سر می‌برد روز گذشته خیلی روحیه نداشت و اعصابش به‌هم ریخته بود. او شنیده بود که احتمال دارد محروم شود حتی شهرآورد برابر استقلال تهران در هفته چهارم را نیز از دست بدهد! همین موضوع بیشتر روی اعصاب علیرضا بیرانوند بود. گویا یکی از بزرگ‌ترهای تیم ملی شرایط روحی و روانی گلر اول تیم ملی را به گوش مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی رسانده است. شنیدیم سرمربی بلژیکی با یکی از مدیران تیم ملی و فدراسیون صحبت کرده و از بیرانوند حمایت کرده و گفته: «ما در زمین هنگ‌کنگ بازی داریم. علیرضا بیرانوند دروازه‌بان اول تیم ملی محسوب می‌شود و نباید با روح و روان گلر اول من بازی شود.»

ناگفته نماند چندی پیش مارک ویلموتس در مصاحبه با رسانه‌های بلژیکی به علیرضا بیرانوند گلر تیم ملی ایران لقب «هیولا» داده بود. او برای مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر حساب ویژه‌ای روی بیرانوند باز کرده است.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها