کد خبر : 27149

مهاجم پرسپولیس به خبرورزشی گفت: نمی‌دانم برخی دروغ‌ها از کجا می‌آید؟ زشت است که چنین شایعاتی منتشر می‌شود، اما تا حدودی حدس می‌زنم این شایعات از کجا شکل می‌گیرد.

خبرورزشی - مهدی یکتا: طی چند روز گذشته اخبار مختلفی پیرامون علی علیپور مطرح شد. اینکه مهاجم پرسپولیس دوست دارد به اروپا برود، اما باشگاه مانع شده است.

در همین گیر و دار شایعه دیگری منتشر شد مبنی بر اینکه مهاجم اول پرسپولیس با انصاری‌فرد درگیر شده است! به همین بهانه دقایقی با علیپور هم‌کلام شدیم که در شمال کشور و زادگاهش قائمشهر به سر می‌برد.

شنیدیم با مدیرعامل پرسپولیس درگیر شدی! صحت دارد؟

درگیری؟! نه برادر! این حرف‌ها را چه کسی زده است؟

به هر حال ما خبرنگار هستیم و خبر‌ها زودتر از بقیه به ما می‌رسد. 

نه داداش! این حرف‌ها چیست؟ نگفتی کی این خبر را زده؟

یکی از همکاران ما شنیده است. 

من نمی‌دانم این دروغ‌ها از کجا می‌آید؟ زشت است که چنین شایعاتی منتشر می‌شود. البته تا حدودی حدس می‌زنم این شایعات از کجا شکل می‌گیرد.

پس خودت بگو در جلسه با مدیرعامل پرسپولیس چه گذشت؟

جلسه نسبتاً خوبی با آقای انصاری‌فرد داشتیم. ایشان یک مدیرعامل فوتبالی است. خودش در پرسپولیس بازیکن بوده و بازیکن بزرگی هم بوده است. بنابراین خوب من را درک می‌کند.

ولی شنیدیم جلسه تو با مدیرعامل پرسپولیس بی‌نتیجه بوده است.

نه اینکه بی‌نتیجه باشد، اما احتمالاً جلسه دیگری روز چهارشنبه داشته باشیم.

ظاهراً دوشنبه شب مهلت نقل و انتقالات تابستانی اروپا به پایان می‌رسد. با این حساب به نظر می‌رسد تو حداقل باید تا پایان نیم‌فصل اول در پرسپولیس بمانی.

مطمئن باشید تصمیمی می‌گیرم که به سود پرسپولیس باشد.

خودت چطور؟ می‌دانیم با وجود همه زحماتی که در سال‌های گذشته و در قهرمانی‌های پرسپولیس کشیدی هنوز جزو بازیکنان ارزان و زیر یک میلیارد تومان پرسپولیس هستی.

دوست ندارم در این رابطه حرف بزنم!

از آن دسته از هوادارانی که در یکی دو روز گذشته در فضای مجازی به تو حمله کردند ناراحت نیستی؟

باز هم حرفی ندارم!

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها