کد خبر : 27126

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس به انتخاب انصاری فرد به عنوان مدیرعامل این باشگاه واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا ، محمد مایلی‌کهن پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص شرایط پرسپولیس اظهار داشت:

دقایقی از بازی این تیم مقابل تراکتور را دیدم شرایط این تیم بد نیست و امیدوارم در ادامه آنها بتوانند شرایط بهتری را داشته باشند.

محمد مایلی‌کهن در خصوص حضور انصاری‌فرد به عنوان مدیرعامل در پرسپولیس تصریح کرد:

ارتباطی با ایشان ندارم فکر می‌کنم ایشان در تیم همایون زیر نظر فریدون بخشی‌زاده در حال بازی بودند که من ایشان را به پرسپولیس آوردم. در خصوص حضور ایشان باید بگویم چرا ۱۰ سال پیش ایشان آمدند و رفتند و چرا حالا دوباره این اتفاق افتاده است چرا عرب رفت و چرا ایشان آمد البته این را هم باید بگویم هیچ ارتباطی با عرب نداشتم و حتی روی حضور وی هم حرف داشتم.

پیشکسوت پرسپولیس افزود:

۱۰ سال پیش که ایشان به عنوان مدیرعامل پرسپولیس آمدند بنده عضو هیئت مدیره بودم به همراه سعیدلو که رئیس مجمع بودند، مالکی، نژادفلاح و خود انصاری‌فرد که من در ابتدای جلسات گفتم با توجه به اینکه سابقه مدیریتی خیلی خوبی داشتم به عنوان مدیرعامل انتخاب شوم، اما به هر حال اتفاقاتی افتاد که ایشان بدون هیچ سابقه‌ای به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس انتخاب شدند در حالی که قبلش ایشان حتی رئیس یک اداره کوچک هم نبود بعدش هم دیدید که بعد از اینکه رفتند چه اتفاقاتی افتاد و در آن مقطع بدهی‌های هنگفتی گریبان پرسپولیس را گرفت مانند طلب آری‌هان و دنیزلی. حالا من یک سوال دارم بعد از ۱۰ سال چه اتفاقی افتاد که ایشان دوباره مدیرعامل پرسپولیس شدند شاید در این مدت درس‌های مدیریتی را خواندند.

محمد مایلی‌کهن درباره اینکه ویلموتس هم مانند کی‌روش بازی‌های لیگ ایران را از نزدیک تماشا نمی‌کند اذعان داشت:

به هر حال هاشمیان بازی‌ها را می‌بیند وی دستیار ویلموتس است البته این را هم باید بگویم طبعا باید سرمربی تیم ملی هم حضور داشته باشد.

محمد مایلی‌کهن ادامه داد:

بشار رسن مگر در بازی پرسپولیس مقابل تراکتور حضور نداشت عملکردش چه بود به نظر شما این بازیکن بالاتر از سروش است؟ نمی‌دانم چرا ما همه‌اش دنبال جذب بازیکن خارجی هستیم تولید ملی شعار است در همه این سال‌ها هم این چنین بوده فکر می‌کنم مشکلات سیاسی ما با دنیا حل شود کالا‌های خارجی دوباره به ایران سرازیر می‌شود.

محمد مایلی‌کهن در پایان گفت:

در همه سال‌ها فقط حرص خوردم، اما یک ثانیه حضور در وطنم با هیچ چیز عوض نمی‌کنم.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها