کد خبر : 27122

مدیر عامل سابق ذوب آهن با انتشار پستی بر گمانه زنی های ایجاد شده برای حضور در استقلال افزود.

به گزارش پارس فوتبال ، پس از تغییر مدیریت پرسپولیس و حضور محمدحسن انصاری فرد به جای ایرج عرب، حال شنیده ها حاکی از آن است که احتمال تغییر در تیم مدیریتی آبی ها نیز وجود دارد.

سعید آذری مدیرعامل سابق ذوب آهن اصفهان که چند هفته پیش با نظر هیئت مدیره باشگاه اصفهانی از سمت مدیریت سبزها برکنار شد، در هفته های اخیر با خواست هواداران استقلال برای حضورش در پست مدیریت مواجه شد. همچنین هواداران به وزارت نیز فشارهایی وارد کردند تا آذری را بر مسند مدیریت این باشگاه قرار دهد.

سعید آذری با حضور در وزارت ورزش و دیدار با معاون وزیر یعنی محمدرضا داورزنی بر حجم این شایعات افزود. این دیدار در حالی رقم خورد که بسیاری از استقلالی ها در اینستاگرام سعید آذری کامنت هایی را قرار داده بودند.

سعید آذری با حضور در وزارت ورزش بر این شایعات افزود. این دیدار در حالی رقم خورد که بسیاری از استقلالی ها در اینستاگرام سعید آذری کامنت قرار داده بودند.

پس از آن سعید آذری با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت :

« تا یار که را خواهد و میلش به که باشد، در مبادلات کسی که قدم اول را بردارد اعلام می کند که تمایل به پذیرش مسئولیت را دارد آنهم نه به خاطر خودش بلکه به خاطر عزیزانی که از او انتظار گام اول را داشتند. من گام اول را برداشتم در مبادله ای که دوستانم از من خواستند. ولی من هم فرصت کمی دارم برای مبادلات دیگر.»

ضمن اینکه او در گفتگویی پس از صحبت با داورزنی اظهار داشت:

«آقای داورزنی از دوستان قدیمی من هستند که بنده از سال ۸۳ با ایشان دوست هستم و این جلسه به درخواست بنده انجام گرفت.»

وی در ادامه افزود:

«در این جلسه به دنبال مشورت با آقای داورزنی بودم و از ایشان خواستم به من کمک فکری کنند که ایشان هم با مشاوره خود به بنده کمک کردند.»

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها