کد خبر : 27070

دروازه‌بانان مدنظر مارک ویلموتس بار دیگر رقابتی تازه برای دستیابی به شماره یک را دنبال می‌کنند.

به گزارش ورزش سه، مارک ویلموتس، سرمربی بلژیکی تیم ملی در تازه‌ترین اردو خود برای آماده سازی شاگردانش، گلرهای خود را از تیم‌های پرسپولیس، استقلال و تراکتور به اردوی تیم دعوت کرده است.

رقابت اکنون بار دیگر بین علیرضا بیرانوند، رشید مظاهری و سیدحسین حسینی داغ‌تر از همیشه دنبال خواهد شد و اکنون هر کدام با انگیزه‌های متفاوتی مدعی شماره یک خواهند بود.

علیرضا بیرانوند که طی سه سال اخیر خود را به عنوان گلر شماره یک به کارلوس کی‌روش و بعد از آن مارک ویلموتس تحمیل کرده بود، در فصل جاری بار دیگر برای تحقق رویای حضورش در فوتبال اروپا ناکام ماند تا در پرسپولیس به دنبال این باشد تا با نمایش موفق در لیگ قهرمانان و تیم ملی، بار دیگر در بازار فوتبال خارج از ایران مشتری پیدا کند.

رشید مظاهری نیز که در اردوهای قبلی از ذوب آهن به تیم ملی رسیده بود، اکنون با انتخاب تراکتور، اهداف بزرگتری را دنبال می‌کند. دروازه‌بان شماره یک تراکتور که تیمش را مدعی جدی دستیابی به قهرمانی در فصل جاری می‌داند، امیدوار است بتواند در رقابت بزرگ شماره یک‌ها، اینبار علیرضا بیرانوند را از پیش رو بردارد.

سیدحسین حسینی که حذف تلخی از لیست تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا داشت، در فصل جاری فشار زیادی را تحمل می‌کند و برای اینکه خود را به عنوان شماره یک تحمیل کند، به دنبال این خواهد بود تا از کوچکترین فرصت‌ها، ایده‌آل‌ترین موقعیت برای دستیابی به هدف را شکل دهد. او که طی فصول اخیر سایه رحمتی را بالای سر خود می‌دید و نیمکت‌نشینی در این تیم به صورت مقطعی و نوبتی باعث می‌شد تا برای حضور در تیم ملی چندان جدی گرفته نشود، در فصل جدید شرایط متفاوتی را با جدایی کاپیتان سابق استقلال پیش روی خود می‌بیند و امیدوار است اکنون برای رسیدن به ترکیب اصلی تیم ملی، اعتماد سرمربی بلژیکی را نیز جلب کند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها