کد خبر : 26993

مسئول ایفمارک گفت: نتایج آزمایشات احمدوند بازیکن سابق پرسپولیس را فقط به مدیرعامل و پزشک این تیم اعلام کردیم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، زهره هراتیان مسئول ایفمارک بیان کرد: وقتی خبر فسخ قرارداد احمدوند بازیکن پرسپولیس را شنیدم بسیار ناراحت شدم و دوست داشتم در این مورد صحبت کنم. ما اصلا نباید در مورد آزمایشات پزشکی در رسانه صحبت کنیم. بازیکن وقتی به ایفمارک مراجعه می‌کند فرم رضایت نامه‌ای را با دو زبان انگلیسی و فارسی را امضا می‌کند. بازیکن به ما اجازه می دهد که نتایج آزمایشات را به صورت محرمانه به اطلاع پزشک باشگاه و مدیرعامل برسانیم.

او گفت: باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس که هواداران زیادی دارد گاهی درگیر حواشی می‌شود و دردناک است که بخواهند با مسائل پزشکی تسویه حساب کند.

او افزود: ما یک مکالمه شفاهی با پزشک تیم پرسپولیس داشتیم که گفتیم مراقب احمدوند بازیکن خود باشند. ما هیچ تست دوپینگی نمی‌گیریم و ماده‌ای هم که مشاهده شد دوپینگ نبوده است. سازمان ما باید دارای اعتماد باشد و نباید باشگاه و بازیکن متضرر شوند.

او درباره هپاتیت داشتن بازیکن آفریقایی پرسپولیس عنوان کرد: شایعات زیاد است، اما خلاف این مسائل مطرح شده است. تاکنون با افرادی که کار کردیم، اطلاعات از سازمان ما خارج نشده است و به صورت محرمانه باقی می‌ماند. من نمی‌توانم هپاتیت داشتم بازیکن آفریقایی را تایید یا رد کنم!

او درباره درآمد زایی ایفمارک گفت: عمده درآمد زایی ما از معاینات پیش فصل است و از باشگاه‌ها مبلغ نقدی دریافت نمی‌شود و از درآمد‌های تبلیغاتی آن‌ها استفاده می‌کنیم. امسال از سازمان لیگ طلب داریم، اما همیشه با ما به خوبی کنار آمدند.

او ادامه داد: ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان هزینه معاینه هر ورزشکار است که با توجه به تعرفه وزارت بهداشت است. در مجموع حدودا ۷۰ یا ۸۰ میلیون تومان هزینه هر باشگاه است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها