کد خبر : 25774

حسن روشن پیشکسوت تیم فوتبال استقلال به اظهارات اصغر حاجیلو که پیرامون آکادمی استقلال صحب‌هایی مطرح کرده بود واکنش نشان داد.

به گزارش پارس فوتبال ، اصغر حاجیلو چند روز پیش در مصاحبه‌ای عنوان کرد که حسن روشن از وی انتقاداتی را مطرح کرده و مدعی شده حاجیلو نباید از برخی افراد در آکادمی استفاده کند. حاجیلو تاکید کرد وقتی روشن اسم نمی‌آورد مخاطب متوجه نمی‌شود منظور روشن چه کسی است و بهتر بود روشن اسم می‌آورد. حسن روشن در خصوص اظهارات حاجیلو گفت:

نمی‌دانم چرا حاجیلو چنین صحبتی را کرده، شاید او من را نمی‌شناسد! شما تا به حال کی دیده اید من شفاف حرف نزنم؟

حسن روشن افزود:

خود حاجیلو منظور من را خوب متوجه شده، اما ظاهرا نخواسته به روی خودش بیاورد. اما حالا که او اینگونه گفته من هم می‌گویم آقای حاجیلو، من می‌خواستم فقط به خودت بگویم با چه افرادی کار نکن، اما حالا می‌گویم آقایان ابوالفضل قدیمی پور و داوود جباری را از دور و اطراف خودت دور کن. از این واضح‌تر بگویم؟

پیشکسوت تیم استقلال تاکید کرد:

این عزیزان خرج آکادمی را در زمانی که بودند می‌دادند، ولی بچه خودشان در آکادمی بود و فیکس بازی می‌کرد. من اصلا دوست ندارم حرفی بزنم و فکر می‌کنم حاجیلو خوب متوجه شده منظور من چیست. اگر او دوست دارد من شفاف‌تر حرف بزنم بگوید مطمئن باشد شفاف‌تر از این حرف خواهم زد.

حسن روشن تاکید کرد:

او درباره من و رضا رجبی صحبت کرده، ولی خودش هم م‌داند که رجبی کارش چیز دیگری بود و در واقع از خودش چیزی نداشت. یک روز هم به خاطر علی آقای پروین با او سلام و علیک کردم و تمام شد و رفت. حرف من این است آقای حاجیلوی عزیز شما که احتیاج نداری چرا دنبال چنین افراد هستی؟ چرا یک غیر استقلالی باید سرپرست جوانان باشد؟ شما که وضع مالی‌ات خوب است دنبال این افراد نرو.

حسن روشن در پایان گفت:

فکر می‌کنم الان واضح صحبت کرده ام یا شاید حاجیلو فکر می‌کرده من از او می‌ترسم؟

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها