کد خبر : 25747

یک پایگاه خبری معتبر به دلایل نارضایتی سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال استقلال اشاره کرد و از مذاکره نمایندگان او با این باشگاه برای فسخ قرارداد خبر داده است.

به گزارش تسنیم، پایگاه خبری اسکای اسپورت ایتالیا نوشته که به دنبال بروز اختلافات شدید میان استقلال و آندره‌آ استراماچونی و به وجود آمدن برخی سوء تفاهم‌ها میان آنها در مورد خرید‌های مورد نیاز تیم، سرمربی سابق اینتر احتمالاً درباره فسخ قراردادش با آبی‌های تهران وارد مذاکره می‌شود.

این شبکه مدعی شده که نارضایتی استراماچونی ریشه در تلاش نافرجام باشگاه برای خرید سیریل تِرِئو، مهاجم فرانسوی تیم فیورنتینا دارد. استراماچونی خواهان خرید این مهاجم 36 ساله بوده اما انتقال او در حالی به نظر می‌رسد تمام شده، منتفی شد. استراماچونی از برخی رفتارهای استقلال در بازار نقل و انتقالات ناراضی است. یکی از این موارد، دست کشیدن باشگاه استقلال از خرید ترئو بدون اطلاع دادن به استراماچونی بوده است.

ترئو بازیکنی است که در اودینزه زیر نظر استراماچونی کار کرد و به همین دلیل سرمربی استقلال با توجه به شناختی که از این بازیکن فرانسوی داشت از باشگاه خواسته بود او را بخرند. استراماچونی اما مدتی با تأخیر از منتفی شدن این خرید، مطلع شد و این در حالی بوده که استقلال هم با خود بازیکن هم با باشگاه او فیورنتینا به توافق رسیده بود. رخ دادن مواردی مشابه برای دیگر بازیکنان مدنظرش از جمله، بوکاری درامه (دفاع چپ سنگالی تیم اسپال)، میلیچ (دفاع چپ سابق تیم کروتونه) و مانوئل پوچارلی (مهاجم کیه‌وو) بر شدت نارضایتی او افزود و تمام این‌ موارد سبب شد که سرمربی سابق اینتر 9 روز پیش از آغاز فصل جدید لیگ ایران به استعفا فکر کند.

طبق ادعای اسکای اسپورت ایتالیا، قرار بوده روز گذشته (سه‌شنبه) جلسه‌ای با حضور او، برنامه‌هایش فدریکو پاستورلو و فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال برگزار و در آن بحث فسخ دوجانبه قرارداد مطرح ‌شود.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها