کد خبر : 25542

محسن خلیلی می گوید کالدرون از تاخیر در شروع لیگ کلافه شده است.

محسن خلیلی سرپرست تیم پرسپولیس در حاشیه تمرین گفت: بازی های تدارکاتی زیادی را از وقتی برگشتیم ایران در نظر گرفتیم، متاسفانه به خاطر شرایط آب و هوایی و علی رغم قولی که به ما داده بودند نتوانستیم در ترکیه بازی تدارکاتی برگزار کنیم و مجبور شدیم دو تیم شویم و بازی کنیم. بعد از برگشت، برنامه ای که آقای کالدرون دادند و درخواستی که برای بازی دوستانه داشتند، همه را سعی کردیم برایشان فراهم کنیم و در  روزهای چهارشنبه و پنج شنبه بازی تدارکاتی را انجام دادیم که دنبال اهداف تاکتیکی بودند.

وی افزود: خداراشکر شرایط تیم از لحاظ روحی و روانی بسیار خوب است. خوشحالیم هواداران را کنار هم داریم و بعد از قرعه کشی آقای کالدرون خیلی اشتیاق دارند برای شروع لیگ و ارتباط بچه ها با او هم نزدیک و نزدیک تر شده، طبق برنامه ریزی ایشان پیش می رویم.

خلیلی در خصوص محرومیت تعلیقی پرسپولیس توضیح داد: از همان روز اول همانطور که من صحبت هم کردم آن موقع، از همان روز بخش حقوقی باشگاه پیگیری کرد و همانطور که می دانید موضوعات شکایت و کارهای حقوقی زیر نظر آقای ذاکر است و ایشان هم خیلی ریزبینانه پیگیری می کنند. این حکم هم از روز اول تعلیقی بود و ما اعتراض روی اصل قضیه کردیم و باشگاه سعی کرد از حق خودش در قبال اتفاقاتی که همه دیدند دفاع کند که فکر می کنیم خیلی مظلوم واقع شدیم و امیدوارم دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم. حکم تعلیقی بود، هست و خیال هواداران هم راحت باشد. ما حضور هوادارانمان به هیچ عنوان تغییر نمی کند و امیدواریم هرچه زودتر لیگ شروع شود تا هواداران را کنار خود ببینیم.

محسن خلیلی درباره برنامه شروع لیگ گفت: برنامه ریزی ما هفتگی است و آقای کالدرون هم به این خاطر ناراحت هستند. اخبار روزانه را که ما به ایشان می گوییم، ایشان هم دیدند 28-29اُم و هرروز تاریخ جدیدی اعلام می کنند و ایشان هم کلافه شده اند. بچه های فوتبالیست هم دوست دارند سریع تر بروند در مسابقات و از لحاظ اعصاب و روان هم ناراحت هستند. یک تاریخ دقیق هم به ما نگفته اند و زیاد هم نباید امیدوار باشیم برای 28 و 29اُم. امیدواریم زودتر  این اتفاقات بیفتد.

منبع: ورزش سه

ارسال نظر

دیگر رسانه ها