کد خبر : 25521

فدراسیون فوتبال به آدمی که 62 سال در فوتبال ایران بوده حتی یک زنگ نمی زند و این موضوع نشان می دهد که فدراسیون چنین افرادی را به یاد ندارد.

به گزارش کیهان ورزشی ، فرامرز ظلی پیشکسوت سابق فوتبال ایران مثل همیشه دغدغه اصلی و مهمش فوتبال است هرچند اینروزها با بیماری دست و پنجه می کند. دروازه بان سابق تیم ملی و باشگاه های استقلال(تاج)، کیان و پاس تهران یکی از چهره های مطرح تاریخ فوتبال ایران است. او گفت و گویی انجام داده که بخش هایی از آن را می خوانید:

حدود یک ماه است که دچار بیماری روده شده ام ، دو عمل هم انجام داده ام که آقای دکتر درخشانی خیلی برایم زحمت کشیدند.رو به بهبودی هستم ولی هزینه درمانم خیلی بالاست .پرویز میرزاحسن ، جهانگیر کوثری،حسین فرکی ، رضا قفلساز ، مالکی ،کیکاووس سعیدی ، صادق درودگر، کیوان نیک نفس و... در این مدت تلفنی جویای احوالم شدند که از همه آن ها تشکر می کنم . البته آقای دکتر ابطحی رییس صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان هم به ملاقاتم آمدند و قول هایی داده اند که از ایشان هم ممنونم .

یک بچه مدرسه فوتبال  دایر کرده

چندین سال بود که من در مجموعه انقلاب تهران ،مدرسه فوتبال داشتم ولی متاسفانه زمین را از ما گرفتند و به پژمان جمشیدی داده اند ، از روی ناچاری به دانشگاه شهید بهشتی منتقل شده ایم ,۲۱ سال است که کودکان و نوجوانان را آموزش می دهم و هشت بار به عنوان مدرسه فوتبال نمونه انتخاب شده ایم ولی چه فایده ؟ الان یک بچه ۲۰ ساله را می شناسم که به وسیله ارتباطاتی که با فوتبالیست ها دارد یک مدرسه فوتبال در منطقه تهرانپارس زده که ... رییس دپارتمان پیشکسوتان بودم و می خواستند برای دو جام جهانی من را به همراه تیم ببرند ولی به خاطر مدرسه فوتبال و بچه های مردم نرفتم . چه کسی چنین کاری می کند ؟ من در این سال ها حتی یک مورد شکایت هم نداشته ام . با همین وضعیتی که دارم خودم را موظف می دانم که حتما برای آموزش کودکان و نوجوانان بر سرتمرینات حاضر شوم . سعی می کنم تا جایی که می شود یک جلسه هم غیبت نکنم .

از فدراسیون خبری نیست

فدراسیون فوتبال حتی یک تلفن هم به من نزده است ، یعنی آدمی که ۶۲ سال در فوتبال این مملکت بوده ، ارزش یک تلفن زدن هم ندارد ؟آقای تاج امثال ما بوده اند که راه را برای شما هموار کرده اند که الان بر مسند ریاست فدراسیون بنشینید و... به گوشم رسیده که در مراسم اهدای جوایز بهترین بازیکنان لیگ برتر در سال گذشته گفته بودید که نگذارید فرامرز ظلی روی صحنه بیاید و حرف بزند چون ممکن است حرفی بزند که برای ما بد شود . چرا از من می ترسید ؟ دیگر خسته شده ام . به خدا این رفتارها با پیشکسوتان بد است . من نیاز به محبت دارم . خدا را شکردستم به دهنم می رسد ولی وظیفه جامعه فوتبال و ورزش است که به ما کمک کند ، دوست ندارم دستم را پیش کسی دراز کنم .

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها