کد خبر : 25507

احتمال دارد ایرج عرب پس از جذب بازیکن برزیلی و پایان فعالیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس، از مدیریت سرخپوشان استعفا بدهد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ایرج عرب ، مدیر عامل پرسپولیس تهران علیرغم اقداماتی که طی مدت اخیر داشته، اما انتقاد به عملکردش درباره جدایی برانکو ایوانکوویچ ، توافق نکردن با اسپانسر، مشکلات مالی و فعالیت در نقل و انتقالات تحت فشار بوده و به همین دلیل احتمال دارد پس از جذب بازیکن برزیلی و پایان فعالیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس، از مدیریت سرخپوشان استعفا بدهد.

اعضای هیئت مدیره پرسپولیس، دیروز (شنبه) با حضور در وزارت ورزش و جلسه با سلطانی فر شایعه مربوط به پایان کار ایرج عرب را جدی‌تر از پیش کرده‌اند و این در حالیست که مدیرعامل سرخ‌ها این روز‌ها با اعضای مدیریتی نیز با چالش مواجه است و به همین دلیل مهرداد هاشمی مدت‌ها است که جلسات هیئت مدیره حضور پبدا نمی‌کند.

شنیده می‌شود بازیکنان و کادرفنی هم از عملکرد عرب راضی نیستند و هدف شان آن بود که در جشن‌های قهرمانی پرسپولیس مانع از حضور او در جشن قهرمانی شوند و به همین دلیل بازیکنان با عرب رابطه خوبی ندارند و این موضوع احتمال جدایی او را بیشتر از قبل کرده است.

گفته می‌شود در این بین برخی عوامل داخلی باشگاه هم بی میل نیستند که این تغییر رخ بدهد و در گذشته عنوان شده بود یکی از اعضای هیئت مدیره به عنوان مدیرعامل بعدی سرخپوشان فعالیتش را آغاز خواهد کرد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها