کد خبر : 25441

تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس پس از یک روز استراحت از امروز پیگیری شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان بعد از تعطیلی تمرین در روز جمعه، تمرینات هفته پیش رو را از بعدازظهر امروز (شنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کردند.

* پیش از آغاز تمرین، جلسه فنی با حضور کادر فنی و بازیکنان برگزار شد و بعد از آن، سرخپوشان در سالن بدنسازی به گرم کردن پرداختند.

* سپس بازیکنان وارد زمین چمن شدند و با دویدن، تمرین خود را ادامه دادند.

* بازیکنان پرسپولیس در ادامه در گوشه‌ای از زمین، با استارت‌های کوتاه و عبور از موانع کار‌های بدنسازی را پشت سر گذاشتند.

* امید عالیشاه پس از دقایقی، از ناحیه مچ پا احساس درد کرد و برای بررسی بیشتر مصدومیت خود راهی سالن بدنسازی شد و به فیزیوتراپی پرداخت.

* کمال کامیابی‌نیا با هماهنگی کادر فنی و کادر پزشکی امروز استراحت کرد. سیامک نعمتی هم با ماسک مخصوص در تمرینات گروهی شرکت کرد.

* حسین ماهینی نیز در تمرینات گروهی شرکت کرد و پا به توپ شد.

* کار با توپ و مرور کار‌های تیمی و تاکتیکی مرحله بعدی تمرین سرخپوشان بود.

* سپس کالدرون، بازیکنان را به چهار تیم تقسیم کرد. دو تیم قرمز و زرد در یک سوم شمالی زمین زیر نظر خوآگین به فوتبال با دو دروازه پرداختند و دو تیم دیگر نیز با لباس‌های قرمز و سبز در یک سوم جنوبی زمین زیر نظر کالدرون و کریم باقری به فوتبال تحت فشار با دو دروازه بزرگ روی آوردند.

* سرد کردن بدن‌ها، آخرین بخش تمرین امروز بود که زیر نظر اینیگو انجام شد و بازیکنان پس از آن، راهی رختکن شدند.

* محسن خلیلی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در جلسه‌ای با حضور اژدر شهابی، مدیر روابط عمومی باشگاه، کادر فنی، بازیکنان و اعضای تیم فوتبال پرسپولیس، علیرضا اشرف مدیر رسانه‌ای تیم را به اعضای باشگاه معرفی کرد. مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال پرسپولیس از امروز کار خود را با سرخپوشان آغاز کرد.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها