کد خبر : 25202

فرشاد احمدزاده در پی اظهارات اخیر سامان گوران گفت: نه این آقا را می‌شناسم و نه به ادعای امروزش کاری دارم. او ادعایی کرده که باید در دادگاه و مراجع ذیصلاح آن را ثابت کند.

به گزارش پارس فوتبال ، عبدالصمد ابراهیمی وکیل فرشاد احمدزاده صبح دیروز با حضور در دفتر خدمات قضایی، به صورت رسمی شکایتی را علیه سامان گوران تنظیم کرد و قرار است تا حصول نتیجه نهایی این مسئله پی‌گیری شود.

همان‌طور که می‌دانید شنبه گذشته یکی از مجریان تلویزیون از لوگوی تیم استقلال انتقاد کرد و در پی آن گوران در صفحه شخصی خود اظهارات تندی علیه باشگاه پرسپولیس و برخی بازیکنان فعلی و سابق این تیم به زبان آورد که این مسئله باعث شد علیه او شکایت صورت بگیرد. ابراهیمی با تأیید این خبر گفت:

«بله، با درخواست فرشاد احمدزاده موکلم شکایت رسمی علیه آقای سامان گوران تنظیم و تسلیم مراجع قضایی کردیم.»

سامان گوران در مصاحبه مدعی شد منظورش این بوده که شاید بازیگران به فرشاد پیام داده باشند و این ایرادی ندارد! وقتی این موضوع را با فرشاد احمدزاده در میان گذاشتیم با بی‌تفاوتی گفت:

«نه این آقا را می‌شناسم و نه به ادعای امروزش کاری دارم. او ادعایی کرده که باید در دادگاه و مراجع ذیصلاح آن را ثابت کند. حرفی هم اگر باقی‌مانده باید در دادگاه بزند! این بار کوتاه نخواهم آمد.»

پس از احمدزاده پرسپولیس هم از گوران شکایت کرد.

بعد از اظهارات یک مجری در تلویزیون علیه لوگوی باشگاه استقلال، یک فرد که سابقه بازیگری دارد در مقام پاسخگویی برآمد و اظهارات تندی علیه باشگاه پرسپولیس و برخی بازیکنان فعلی و سابق این تیم انجام داد. این مسئله باعث شد باشگاه پرسپولیس برای دفاع از حقوق معنوی خود از سامان گوران که این اظهارات تند را در شبکه‌های اجتماعی مطرح کرده شکایت کند. مسئولان باشگاه پرسپولیس برای احقاق حقوق این باشگاه قصد دارند تا رسیدن به نتیجه نهایی این شکایت را پیگیری کنند.

پس از فراگیرشدن اینستاگرام و فضای مجازی برخی هواداران نوجوان و کم سن و سال با سخیف‌ترین ادبیات طرفداران تیم مقابل را خطاب قرار داده و کری می‌خوانند. همه ما هم به این رفتار و گفتار ناپسند برخی هواداران احساساتی و هیجانی عادت کرده بودیم، اما متأسفانه چند صباحی است برخی چهره‌های شناخته شده، هنرپیشه، صداپیشه و… هم وارد این کارزار شده و برای جذب فالوور یا مخاطب دست به هر کاری می‌زنند.

یکی توقیف لوگوی یک باشگاه مطرح را به سخره می‌گیرد و دیگری ستاره‌های لوگوی آن یکی را سوژه قرار داده و به آن می‌خندد. یکی هم پیدا می‌شود که کاسه داغ‌تر از آش شده و اسم چند بازیکن تیم رقیب را به بهانه اشتباه یک مجری تلویزیونی وسط می‌کشد و تمامی معیار‌های اخلاقی را زیر سؤال می‌برد. این قصه تا چه زمانی ادامه پیدا می‌کند یا کی تمام می‌شود را نمی‌دانیم، اما آنچه می‌دانیم سقوط اخلاقی جامعه‌ای است که به شدت درگیر فضای مجازی است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها