کد خبر : 25186

روزبه چشمی با وجود اینکه در مذاکرات اولیه برای حضور در سپاهان چراغ سبز نشان داده، اما در ادامه از این گفته که پیشنهاد دارد. او به مسئولان سپاهان اعلام کرده: «صبر کنید، از بلژیک و پرتغال پیشنهاد دارم.»

بعد از تیتر خبرورزشی درباره انتقال احتمالی روزبه چشمی به سپاهان، خیلی‌ها تلاش کردند آن را تکذیب کنند، اما خیلی زود مشخص شد اصل خبر درست است. سرپرست باشگاه سپاهان در واکنش به این خبر گفت: «آن را تکذیب نمی‌کنیم. با روزبه چشمی مذاکره کرده‌ایم. البته او به ما گفته هدفم بازی در خارج از ایران است.»

یکی از مدیران سپاهان هم با تأیید خبر مذاکره با این بازیکن توضیح داد: «ما در سپاهان یک جای خالی داریم و با نظر آقای قلعه‌نویی اقدام می‌کنیم. روزبه چشمی در لیست آقای قلعه‌نویی هست. در حال مذاکره هستیم ولی هنوز با این بازیکن به توافق نرسیده‌ایم.»

اما خبر‌های تکمیلی‌تری در این زمینه به دستمان رسید. روزبه چشمی با وجود اینکه در مذاکرات اولیه برای حضور در سپاهان چراغ سبز نشان داده، اما در ادامه از این گفته که پیشنهاد دارد.

او به مسئولان سپاهان اعلام کرده: «صبر کنید، از بلژیک و پرتغال پیشنهاد دارم.» روزبه حتی گفته «اولویت اولم بعد از اروپا فقط سپاهان است. اگر به دلیلی قرارداد نبستم حتماً به اصفهان می‌آیم.»

سپاهانی‌ها البته زمان زیادی ندارند و قلعه‌نویی تأکید کرده باید هر چه سریع‌تر تکلیف آن سهمیه را مشخص کنند. قرار شده در روز‌های آینده این بازیکن تکلیف خود را با اروپایی‌ها مشخص کند. گفته می‌شود این بازیکن فعلاً در ایران نیست و از کشور خارج شده است.

منبع: خبرورزشی

ارسال نظر

دیگر رسانه ها