کد خبر : 25131

دروازه‌بان ملی‌پوش و موفق سپاهان با خوشنودی بابت ادامه کار در این تیم، شرایط مثبتی برای موفقیت تیمش پیش بینی می‌کند.

به گزارش ورزش 3، نیازمند در فصل گذشته در قامت یک ستاره برای تیم سپاهان عمل کرد تا بارها مورد تمجید امیر قلعه نویی و همچنین هواداران این تیم قرار گیرد. گلر جوان طلایی‌پوشان امیدوار است در فصل جدید بتواند در کنار دیگر هم‌تیمی‌هایش عملکردی بهتر از خود به جا گذاشته و مدعی جام نیز لقب گیرند.

وی درباره تمرینات و شرایط آماده سازی سپاهان می‌گوید: شرایط خیلی خوبی داریم و تمرینات‌مان را خیلی سریع آغاز کردیم و اردوی خوبی هم در ترکیه داشتیم. خدا را شکر همه چیز خوب است و آماده یک فصل خوب می‌شویم.

نیازمند با اشاره به نقل و انتقالات تیمش برای شروعی موفق در فصل آینده گفت: نفراتی از جمع ما جدا شدند و چند بازیکن را هم خریدیم و فکر می‌کنم شرایط تیم از فصل قبل بهتر باشد چرا که استخوان‌بندی تیم حفظ شده و در چند پست هم تقویت شدیم. فکر می‌کنم یک یا دو بازیکن دیگر هم قرار است به جمع ما اضافه شوند تا با یک تیم کامل راهی رقابت‌ها شویم.

وی ادامه داد: وضعیت خوبی داریم و حفظ نفرات و کادرفنی باعث شده آمادگی و هماهنگی خوبی داشته باشیم. ما فصل قبل هم کادرفنی‌مان تغییر کرده بود و هم 60-70 درصد شاکله تیم تغییر کرده بود و برای هماهنگی نیاز به زمان داشتیم ولی الان هماهنگ‌تر شدیم و تیم بهتری هستیم.

نیازمند در واکنش به اینکه آیا تغییرات در کادرفنی تیم‌های مدعی و ثباتی که سپاهان از این حیث داشته، یک پوئن مثبت برای آنها محسوب خواهد شد گفت: بله، فکر می‌کنم اینکه کادرفنی ما از فصل قبل حفظ شده ولی چند تیم مربی‌شان را عوض کردند به سود ما باشد چرا که مربیان جدید نیاز به زمان دارند تا با تیم‌شان آشنایی پیدا کنند.

دروازه‌بان سپاهان درباره تاخیر در شروع لیگ و تاثیر آن بر عملکرد این تیم گفت: این موضوع به ضرر تیم ماست که به موقع و زود تمریناتش را شروع کرد و طولانی شدن مدت تمرینات باعث می‌شود تحلیل برویم. ضمن اینکه ما سال قبل یکی از آخرین تیم‌‌هایی بودیم که کارمان تمام شد و زودتر از سایرین هم دور جدید تمرینات را شروع کردیم. با توجه به برنامه‌ای که قبلاً اعلام شده بود برنامه‌ریزی کردیم و یکی مثل من که در تیم ملی هم بودم با استراحت خیلی کم فصل جدید را شروع کردم در صورتیکه اگر می‌دانستیم لیگ دیرتر شروع می‌شود استراحت بیشتری داشتم ولی حالا با این شرایط باید وارد یک فصل سخت شویم و در 3 جبهه سخت باید بجنگیم. چاره‌ای نیست و باید با بازی تدارکاتی در شرایط مطلوب بمانیم.

نیازمند در واکنش به بازگشت تاوارز نیز گفت: تاوارز جدا نشده بود و در پستی که منتشر کرده بود فقط قصد داشت خسته نباشید بگوید و تشکر کند ولی اینطور برداشت شد که خداحافظی کرده است. در طول مدتی که حضور نداشت هم من و سایرین با او صحبت کردیم و تصمیم گرفت در سپاهان ادامه دهد و از این بابت خیلی خوشحالم.

وی درباره شانسی که سپاهان در فصل گذشته برای دستیابی به قهرمانی از دست داده و انگیزه‌شان در فصل جدید گفت: فصل قبل شرایط خاص خودش را داشت و ما خیلی عالی نتیجه گرفتیم و می‌توانستیم قهرمان هم شویم. در فصل جدید همه تلاشمان را به کار می‌گیریم تا بهترین نتایج ممکن را کسب کنیم و هواداران را خوشحال کنیم.

نیازمند در پایان گفت: فصل خوبی را سپری کردم و خوشحالم توانستم انتظارات را براورده کنم. در کل خیلی به عملکرد شخصی اهمیت نمی‌دهم و مهم موفقیت تیم است.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها