کد خبر : 25051

باشگاه پرسپولیس در بیانیه‌ای اعلام کرد پرداختی که به برانکو ایوانکوویچ در اواخر فصل پیش (اردیبهشت ماه) انجام شده پول قرضی نبوده و در واقع از منابع درآمدی این باشگاه تامین شده است.

به گزارش تسنیم، واقعیت این است که باشگاه پرسپولیس از نیم فصل دوم فصل پیش با مشکلات مالی زیادی مواجه شد که بخش اعظم آن قرارداد برانکو ایوانکوویچ و طلب وی بود که 11 ماه به تاخیر افتاده بود. در آن شرایط یکی از اعضای هیئت مدیره این باشگاه شرکتی را که برای یکی از دوستانش بود برای عقد قرارداد همکاری به باشگاه پرسپولیس معرفی می‌کند. این هلدینگ مبلغ 7 میلیارد تومان در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار می‌دهد تا بخش عمده‌ای از مشکلات این باشگاه در آن مقطع برطرف شود. در این بین سایر اعضای هیئت مدیره هم با معرفی دو هلدینگ دیگر مبلغی حدود 5 میلیارد تومان به باشگاه تزریق کردند و تلاش زیادی برای پرداخت پول برانکو و تسویه حساب با بازیکنان انجام دادند.

این سه شرکت در مقابل، خواسته‌هایی را از باشگاه پرسپولیس مطرح می‌کنند که به توافق طرفین رسیده و این باشگاه متعهد می‌شود این خواسته‌ها را اجرایی کند. این خواسته‌ها به نوعی مربوط به فصل پیش‌روی لیگ است که باشگاه پرسپولیس متعهد به عمل کردن به آنهاست. در واقع چنانچه مدیریت باشگاه پرسپولیس برای فصل جدید هم  تغییر کند، این باشگاه همچنان متعهد به پرداخت توافقاتی است که شرکت‌های مذکور با این باشگاه داشته و در واقع پرداختی آن را هم انجام داده است.

باشگاه پرسپولیس هنوز با برانکو و دستیاران کرواتش و همچنین ماریو بودیمیر تسویه حساب نکرده و آنها از فیفا بابت این مسئله شکایت کرده‌اند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها