کد خبر : 24976

هواداران این روزها از کاپینان پرسپولیس آنگونه که انتظار دارند نمی شنوند. سرمربی پرسپولیس در حاشیه تمرین دیروز صحبت هایی مطرح کرد که ابهام در مورد آینده فیکس بودن سیدجلال را بیشتر کرد.

گابریل کالدرون قبل از آغاز تمرین یکشنبه پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: از تیمم خیلی راضی هستم و بازیکنانم خیلی خوب کار می‌کنند.آنها در بازی‌هایی که انجام می‌دهیم،هر دفعه بهتر از بازی قبل بازی می‌کنند و با توانایی شاگردانم کاملاً آشنا شده‌ام. در خیابان هم از رفتار مردم راضی هستم، آنها خیلی خوب هستند.از غذا و موزیک ایرانی هم راضی هستم و اکنون فقط باید برنده باشیم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه احمد نوراللهی را به عنوان کاپیتان اول تیم انتخاب کرده و دلیل آن را غیبت سیدجلال حسینی و حسین ماهینی در هفته‌هایی ابتدایی اعلام کرده است در حالی که پزشک تیم گفته است حسینی مشکلی برای همراهی پرسپولیس ندارد، گفت: خیر، من کاپیتان را انتخاب نکرده‌ام. کاپیتان اول تیم ما سیدجلال حسینی است و اگر او نباشد، کاپیتان تغییر می‌کند.

فعلاً این بازیکن کاپیتان ماست، مگر اینکه او آمادگی این را نداشته باشد که در ترکیب باشد. در حال حاضر مشخص نیست که او آمادگی دارد یا نه، اما به دلیل مصدومیتی که دارد، کمی شرایط سخت است. با این حال او کاپیتان اول ماست و در صورتی که در ترکیب نباشد، اتفاق دیگری رخ می‌دهد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها