کد خبر : 24790

هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس تهران به دلیل مصدومیت مقابل نساجی مازندران و فولاد خوزستان بازی نمی‌کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، تیم فوتبال پرسپولیس تهران که با هدایت گابریل کالدرون آرژانتینی آماده شروع مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران می‌شود، قرار است در ۲ بازی تدارکاتی دیگر با نساجی مازندران و فولاد خوزستان دیدار کند.

کالدرون که از مدیران باشگاه درخواست برگزاری بازی‌های دوستانه را کرده، درصدد است تا تمام بازیکنان را آزمایش و بهترین ترکیب خود را انتخاب کند.

بشار رسن، هافبک عراقی سرخپوشان پایتخت که دچار مصدومیت کتف بود و پس از عمل جراحی راهی قطر و سپس عراق شده بود، وارد تهران شد و قرار است در تمرینات پرسپولیس شرکت کند. این بازیکن که در دوران برانکو بازیکن مثمرثمری بود، حالا امیدوارست در لیگ نوزدهم بتواند عملکرد گذشته را تکرار کند.

البته کادرفنی پرسپولیس تلاش می‌کند تا به این بازیکن در بازی‌های دوستانه استراحت دهد تا او به طور کامل آماده شروع لیگ برتر فوتبال شود و تا آن زمان به تمرینات اختصاصی خواهد پرداخت. کالدرون فیلم بازی‌های بشار را مشاهده کرده و او را یکی از بازیکنان اصلی خود می‌داند.

لازم به ذکر است، در تمرینات فوتبال درون تیمی که کالدرون انجام می‌دهد، احمدنوراللهی، فرشاد احمدزاده، مهدی ترابی و وحید امیری هافبک‌های اصلی پرسپولیس هستند که بشار برای بازی کردن باید با دیگر بازیکنان به رقابت بپردازد.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها