کد خبر : 24732

گابریل کالدرون درصدد است تا امیری را در پست هافبک دفاعی بازی دهد که سبب ایجاد چالش شده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، تیم فوتبال پرسپولیس تهران آماده شروع رقابت‌های لیگ نوزدهم می‌شود و گابریل کالدرون، سرمربی آرژاتینی این تیم در تمرینات، بازیکنان را در پست‌های مختلف امتحان می‌کند تا از آن‌ها شناخت خوبی پیدا کند. امیری در گذشته در پست وینگر چپ بازی می‌کرد، اما در تیم ملی زمان کی روش به پست هافبک دفاعی رفت و عملکرد خوبی داشت.

کالدرون به دلیل حضور امید عالیشاه و مهدی ترابی، درصدد است تا از وحید امیری در پست‌های مختلف و به خصوص هافبک دفاعی استفاده کند که این موضوع سبب ایجاد حواشی شده است.  

ترافیک در پست هافبک و حمله پرسپولیس با حضور ستاره‌هایی مانند علی علیپور، مهدی ترابی، سیامک نعمتی، بشار رسن، فرشاد احمدزاده، احمدنوراللهی، امید عالیشاه، وحید امیری، برخی بازیکنان جوان و ... زیاد است و کالدرون تصمیم دارد تا برای جلوگیری از تنش‌ها از بازیکنان ۲ پسته در جا‌های دیگر بازی بگیرد.

به همین دلیل امید عالیشاه هم در دقایقی از بازی‌های دوستانه به جای کامیابی نیا مصدوم در پست هافبک دفاعی بازی کرد.

یک بازیکن سرخپوش دیگر اخراج می‌شود؟

خبر دیگر اینکه کالدرون در تمرینات همچنان در حال آنالیز بازیکان است و شنیده می‌شود احتمال دارد یک بازیکن دیگر هم از جمع سرخپوشان جدا تا این تیم به خوبی آماده حضور در لیگ برتر شود. طبق شنیده‌ها او به یکی از مسئولان تیم اعلام کرده به احتمال فراوان یک بازیکن دیگر را از لیستش کنار می‌گذارد و به‌دنبال هافبک جدیدی است تا شرایط تازه‌ای در تیم ایجاد کند که البته تاکنون تکذیب شده است.

سرمربی آرژانتینی تاکنون شایان مصلح، مهدی شریفی، سروش رفیعی و چند بازیکن جوان را در لیست مازاد قرار داده است.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها