کد خبر : 24673

دیاباته: به استقلال نیامده ام تا جای تیام را پر کنم

به گزارش بانک ورزش: شیخ دیاباته مهاجم جدید آبی پوشان در خصوص شناخت و علت انتخاب استقلال گفت: زمانی که در اروپا بودم استقلال را می‌شناختم و نام آن را شنیده بود. اینکه بخواهم چطور به ایران آمدم با مدیران باشگاه و سرمربی داشتم و این صحبت‌ها انگیزه داد که به استقلال بیایم. قبل از این دنبال یک فرصت بود که یک قهرمانی تجربه کنم و این انتخاب برای همین بود.

من حتی راجع به مسابقه دربی نیز شنیده بودم و اطلاعات زیادی داشتم. وی در خصوص اینکه با توجه به حضور در امارات و مقایسه شدن با تیام کار سختی در پیش دارد اظهار داشت: تیام بازیکن بسیار خوبی است و من او را می‌شناسم. من اینجا نیامدم که جای تیام را پرکنم و آمده‌ام که جای خودم بازی کنم. من هر وقت از ایران بروم باید طوری باشم که با سربالا حرف بزنم و یک نقطه قوت در تیم ایجاد کرده باشم. وی این نوید را به هواداران استقلال داد که این فصل تیمشان مشکل گلزنی ندارد: در فرانسه لقب من شیخ بی محدودیت است و دوست دارم در زمین حضور پیدا کنم و گل بزنم تا خودم را نشان بدهم.

این مهاجم بلند قامت در پایان در خصوص حضور در کشور ایران نیز گفت: قبل از اینکه بیایم تصویری از ایران و تهران نداشتم و در ذهنم با ترکیه مقایسه می‌کردم. بااین‌حال فکر نمی‌کردم این‌همه ماشین و ترافیک باشد اما مردم ایران فوق‌العاده بوده و عاشق فوتبال هستند.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها