کد خبر : 23259

دو تیمی که می توانند در بین جذاب ترین تیم های لیگ نوزدهم باشند دیروز در یک بازی دوستانه به مصاف همدیگر رفتند که این بازی با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش ورزش سه تیم های لیگ برتری ذوب آهن و پدیده اولین بازی از دو بازی تدارکاتی رفت و برگشت را دیشب در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار کردند. این بازی که با حضور نزدیک به 50 هوادار برگزار شد هرچند در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید اما یک بازی محکم و فیزیکی بود.

با وجود آنکه دوتیم در دوران بدنسازی و آماده سازی هستند اما در این بازی نمایشی رو به جلو و تهاجمی داشتند و بارها دروازه یکدیگر را تهدید کردند که دراین بین سهم تیم ذوب بیشتر بود. دو تیم بازی برگشتی نیز روز شنبه در شهر مشهد برگزار خواهند کرد.

-مدافع نیجریه ای ذوب آهن که تازگی به این تیم  پیوسته حدود نیم ساعت در حاشیه این بازی تمرین کرد که این اولین تمرین او با ذوب بود.

-همانطور که پیش بینی می شد علیرضا منصوریان سرمربی ذوب آهن و مهدی رحمتی دروازه بان پدیده که در زمان حضور در استقلال با هم دچار چالش شده بودند امروز کاملا بی تفاوت از کنار هم گذشتند و هیچ برخوردی با هم نداشتند. این در حالی است که یحیی گل محمدی  با بازیکنان تیم سابقش ذوب آهن و منصوریان نیز با بازیکنان پدیده (غیر از رحمتی) خوش و بش کردند.

-علیرضا منصوریان و یحیی گل محمدی با وجود دوستانه بودن بازی جنب و جوش زیادی کنار بازی داشتند. اعتراضات داوری نیز در این بازی تدارکاتی  وجود داشت.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها