کد خبر : 22953

مدیران باشگاه پرسپولیس به ۲ بازیکن سابق این تیم پیشنهاد دادند تا سرخپوش شوند، اما رضاییان و طارمی نپذیرفتند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، درحالیکه تمام تیم‌های لیگ برتری درصدد جذب بازیکنان مورد نظرشان هستند تا حضوری پرقدرت را در لیگ نوزدهم داشته باشند، اما پرسپولیس تهران تنها کنعانی زادگان را جذب کرده و 2 لژیونر خود را بازگردانده است.

البته سرخپوشان پس از جدایی برانکو، ابتدا به دنبال به خدمت گرفتن مربی بزرگی بودند که با گابریل کالدرون به توافق رسیدند و همچنین با بیشتر بازیکنان خود به توافق رسیدند تا در لیگ نوزدهم همراه با این تیم باشند.

پرسپولیسی‌ها در فصل نقل و انتقالات تابستانی به رامین رضاییان و مهدی طارمی پیشنهاد همکاری دادند تا با جدایی برانکو، آن‌ها به جمع سرخپوشان اضافه شوند، اما این ۲ بازیکن نپذیرفتند تا از جمع یاغی ها، فقط احمدزاده پیراهن پرسپولیس را برتن کند. نبی که با این ۲ بازیکن مذاکره کرده بود، در این باره بیان کرد: با رضاییان و طارمی صحبت کردم تا به پرسپولیس برگردند و نیت آن‌ها  هم این بود که برگردند، اما رامین با تیمش قرارداد داشت و طارمی هم درگیر عقد قرارداد با یک باشگاه است. من با طارمی صحبت کردم و او عازم سفر به خارج از کشور بود. با او صحبت کردم و اگر با تیم خارجی قرارداد امضا نکند، به پرسپولیس می‌آید.  

البته در روز‌های اخیر شایعه‌ای بوجود آمد که طارمی به دلیل مسائل مالی حاضر نیست به پرسپولیس بیاید که او این موضوع را تکذیب و بیان کرد، به دلیل اینکه هدفش حضور در فوتبال اروپا است، به پرسپولیس نیامده و امیدوارست در آینده بتواند پیراهن سرخپوشان را برتن کند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها