کد خبر : 22948

با یک حساب سر انگشتی می‌توان گفت که تیم فوتبال استقلال طی پارسال و امسال بازیکنانی زیادی را از دست داده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،این روز‌ها استراماچونی سرمربی ایتالیایی در حالی به کار در تیم فوتبال استقلال خود ادامه می‌دهد که با یک حساب سر انگشتی می‌توان گفت که این تیم طی پارسال و امسال بازیکنانی زیادی را از دست داده است.

از فصل گذشته تا امروز حدود ۲۶ بازیکن از استقلال جدا شده اند که این اتفاق به نوبه خود یک رکورد در فوتبال ایران و شاید جهان محسوب می‌شود. بازیکنانی که اکثر آن‌ها سال‌های زیادی را در تیم استقلال پا به توپ بودند و برخی از آن‌ها هم با حضور در جمع آبی پوشان فرصت زیادی برای بازی کردن پیدا نکردند و گا‌ها به یک بازیکن نیمکت نشین تبدیل شده بودند.

به هر ترتیب جدایی حدود ۲۶ بازیکن از استقلال کمی تعجب برانگیز است و به نوعی افرادی که در جدایی‌ها نقش داشته اند به نوعی شیرازه تیم را از هم پاشیده اند مگر اینکه با خروج این بازیکنان و جذب نفرات جدید تیم با مشکلات حاشیه‌ای مواجه نشود.

با جدایی این تعداد بازیکن از استقلال باید دید این گونه رفت و آمد‌ها برای فرد یا افرادی سود آور است یا باید این موضوع را به پای ضعف مدیریت در استقلال نوشت.

مدیریتی که بار‌ها به حل مشکلات اشاره داشته‌اند، اما به فکر حفظ بازیکنان نبودند. مدیریتی که همیشه از حمایت وزارت ورزش و جوانان تشکر داشته و از ارقام و دریافتی‌هایی از انتقال بازیکنان از جمله تیام، مجید حسینی و ... صحبت می‌کند که انتقال آن‌ها برای تیم سود آوری دارد، اما غافل از اینکه حساب استقلال خالی‌تر از همیشه است و هیچگاه پر نمی‌شود.

به هر ترتیب با یک حساب سر انگشتی اسامی بازیکنان جدا شده از استقلال نام برده شدند تا متوجه شویم تغییرات در استقلال حتی در سطح جهانی مشهور شده و تنها در این میان مدیریت باشگاه است که با این همه ضعف دستخوش تغییرات نمی‌شود.

۱: سید مهدی رحمتی:فتحی و خطیر

۲: پژمان منتظری:فتحی و خطیر

۳: خسرو حیدری:فتحی و خطیر

۴: فرشاد محمدی مهر:فتحی و خطیر

۵: آرمین سهرابیان:فتحی و خطیر

۶: میثم تیموری:فتحی و خطیر

۷: امید نورافکن:فتحی و خطیر

۸: روزبه چشمی:فتحی و خطیر

۹: علی کریمی:نامعلوم

۱۰: صیادمنش:فتحی و خطیر

۱۱: محسن کریمی:فتحی و خطیر

۱۲: رضا کریمی:فتحی و خطیر

۱۳: روح الله باقری:فتحی و خطیر

۱۴: آیاندا پاتوسی:فتحی و خطیر فتحی و خطیر

۱۵: اسماعیل گنگالوس:

۱۶: منشا:فتحی و خطیر

۱۷: طارق همام:فتحی و خطیر

۱۸:الحاجی گرو:فتحی و خطیر

۱۹:نیو مایر:فتحی و خطیر

۲۰:امید ابراهیمی:افتخاری و توفیقی

۲۱:مجید حسینی:فتحی و خطیر

۲۲:سرور جباروف:افتخاری و توفیقی

۲۳:بویان:افتخاری و توفیقی

۲۴:تیام:فتحی و خطیر

۲۵:جابر انصاری:افتخاری و توفیقی

۲۶:علی قربانی:افتخاری و توفیقی

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها