کد خبر : 22762

مدیران پرسپولیس در راستای پروسه نقل و انتقالاتی خود اینبار به سراغ وحید امیری رفته‌اند و مذاکرات خود را با این بازیکن ملی‌پوش دنبال خواهند کرد.

به گزارش "ورزش سه"، وحید امیری که در فصل گذشته بعد از دو فصل حضور در پرسپولیس برای حضور در فوتبال اروپا، به عضویت ترابوزان اسپور در آمده بود، اکنون سودای بازگشت به لیگ برتر را دارد.

امیری بعد از یک فصل حضور در ترابوزان که با موفقیت بزرگی به جز شرایط مالی برای او همراه نبود، ابتدای این هفته قرارداد خود را با این باشگاه فسخ کرد و در شرایطی که گفته می‌شود در بازار نقل و انتقالاتی ایران و همچنین قطر با پیشنهاداتی مواجه شده، باید تصمیم خود را در این خصوص اتخاذ کند.

امیری با پیشنهاد رسمی دو باشگاه تراکتورسازی و سپاهان از ایران برای ادامه همکاری مواجه شده و پرسپولیس نیز پیش از این پالس مثبتی برای در اختیار گرفتن این بازیکن فرستاده بود. از لیگ ستارگان قطر نیز شایعاتی مبنی بر علاقه برای حضور این بازیکن به گوش می‌رسد.

آخرین اخبار در خصوص این بازیکن اما از سوی باشگاه پرسپولیس مربوط به این است که مدیران این تیم موفق به تماس با وحید امیری شده‌اند و قرار است جلسه‌ای در این زمینه طی 24 ساعت آینده برای توافق و مذاکره در خصوص بازگشت وی انجام شود.

پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی پیش از این موفق به جذب و بازگرداندن فرشاد احمدزاده و محمدحسین کنعانی زادگان شده بود و وحید امیری در صورت توافق با این باشگاه سومین بازیکنی است که به تیم سابق خود بازخواهد گشت.

این در حالیست که احتمالا با ناکامی سرخ‌ها در جذب مهاجم، جذب وحید امیری در راستای سود بردن از او در پست مهاجم نیز به کار پرسپولیس بیاید. امیری پیش از این در پرسپولیس تجربه بازی در پست مهاجم در کنار مهدی طارمی و علی علیپور را نیز داشته است. موضوع دیگر در صورت توافق با این بازیکن به حضور حداقل یکی از بازیکنان خط میانی کنونی در لیست مازاد است. مهدی شریفی، امید عالیشاه و ... شاید جزو بازیکنانی باشند که با حضور وحید امیری از این تیم جدا شوند و سرنوشت خود را در تیم دیگری دنبال کنند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها